עורך דין תעבורה במודיעין
אזורי שירות

עורך דין תעבורה במודיעין

עורך דין תעבורה הינו איש מקצוע המציע ייצוג וליווי משפטי עבור נהגים באזור מודיעין והסביבה, אשר נאשמים בביצוע עבירת תנועה ונדרשים להתנהל מול רשויות האכיפה ובתי הדין לתעבורה.

ביצעתם עבירת תנועה ואתם זקוקים לסיוע משפטי? בשורות הבאות נסביר מדוע כדאי לפנות דווקא לייצוג אצל עורך דין, וכיצד עורך דין תעבורה במודיעין יוכל לסייע לכם להיחלץ מן התסבוכת.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  חיפשתם עורך דין תעבורה במודיעין?

  אם הגעתם עד כאן, אתם ודאי יודעים שמערכת המשפט הישראלית אינה מקלה ראש בעבירות תנועה – בין אם מדובר על עבירת תעבורה שבוצעה במודיעין או בכל אזור אחר בארץ.
  למעשה, ההיפך הוא הנכון: בתי הדין לתעבורה נוטים דווקא להחמיר כיום עם נהגים שהורשעו בנהיגה רשלנית או מסוכנת. 

  הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי הן בקנסות כבדים מאוד, הן ברישום של נקודות לרעת הנהג שביצע את העבירה המיוחסת לו, והן בשלילת רישיון הנהיגה ואף בעונש מאסר. אז מה עושים? מגיעים לדיון בתיק התעבורה שלכם בייצוג צמוד של עורך דין תעבורה במודיעין.

  מדוע כדאי לפנות דווקא לייצוג של עו"ד תעבורה במודיעין

  בין אם אתם מתגוררים באזור מודיעין, נקנסתם בגין עבירת תנועה קלה שביצעתם לכאורה, ואתם מעוניינים לערער על הקנס בבית משפט לענייני תעבורה, ובין אם זומנתם למשפט בבית דין לתעבורה בגין עבירת תעבורה חמורה יותר ואתם נזקקים לליווי משפטי רציף – עבור תושבי מודיעין והסביבה מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין תעבורה במודיעין. 

  זאת מפאת החשיבות הרבה של זמינות מיידית של עורך דין תעבורה להתייעצות ראשונית וכן לליווי שוטף בנוגע לתיק התעבורה שלכם – זמינות שעורך דין תעבורה שפועל באזורים אחרים בארץ, לאו דווקא יוכל להציע לכם.

  מה עורך דין תעבורה במודיעין יכול לעשות למענכם?

  מתוקף תפקידו, עורך דין תעבורה, הינו לספק למיוצגיו את ההכוונה המשפטית המקיפה והמועילה ביותר למצבכם. שהרי מטרת הפניה לייעוץ משפטי מול עורך דין ובכלל, היא לצמצם את חומרת העונש שהנהג צפוי לספוג בגין עבירת התנועה שביצע לכאורה.

  תפקידו לסייע לכם למצות את הזכויות שלכם בדיון בעניינכם בבית המשפט לענייני תעבורה או במסגרת הערעור על פסק הדין שנקבע בתיק התעבורה שלכם.

  שוקלים לייצג את עצמכם בבית הדין לתעבורה? כדאי שתקראו את זה

  אף שנהגים רבים סבורים כי בכוחם לייצג את עצמם בבית הדין לתעבורה, חשוב להבין כי לאור הנטיה של מערכת המשפט בישראל להחמיר עם עברייני תנועה, מה שעשוי להיראות לכם כמו תיק תעבורה זניח, עלול להסתבך ולעלות לכם בקנסות כבדים, בנקודות, באובדן הרישיון שלכם ואף בעונש מאסר. לא חבל?

  פניה להתייעצות מקדימה מול עורך דין תעבורה, שיש לו ניסיון בייצוג נהגים בעבירות תנועה מהסוג בהן אתם נאשמים, תוכל לחסוך לכם בסופו של יום לא רק בעלויות ובבירוקרטיה הסבוכה אלא גם זמן רב, תסבוכת משפטית בלתי רצויה ועוגמת נפש מיותרת.

  כיצד עורך דין תעבורה יכול לסייע לכם להיחלץ מהצרה אליה נקלעתם?

  אחד היתרונות המשמעותיים בפניה לליווי משפטי של עורך דין, טמונים בעובדה שעורך דין תעבורה במודיעין מכיר את גורמי האכיפה והגורמים המשפטיים באזורכם. 

  ההיכרות המוקדמת הזו עם המנגנונים המעורבים בטיפול בתיק התעבורה שלכם, לצד בקיאות בדיני התעבורה בארץ, לא יסולאו בפז, עבור נהג שמעוניין לסיים את ההליך המשפטי במינימום זמן ומינימום נזקים. 

  למה חשוב לשים לב כשבוחרים עורך דין תעבורה ?

  במידה ואתם נדרשים לבחור עורך דין תעבורה במודיעין, חשוב מאוד לוודא כי בחרתם באיש מקצוע מוסמך, מיומן ועתיר ניסיון, עם רקורד של הצלחה בתיקי תעבורה מרובים מול בתי הדין לתעבורה באזור מודיעין ובכלל. אל תהססו לבקש לראות המלצות מלקוחות מרוצים, ואל תתפשרו על נושא הניסיון והמקצועיות של עורך הדין. אחרי הכל, מדובר בעתיד שלכם כנהגים.

  אילו שירותים מעניקים משרדי עורך דין תעבורה ?

  להלן הנושאים המרכזיים אשר בהם עורך דין תעבורה במודיעין יוכל לספק לכם הכוונה משפטית, ליווי בתיק התעבורה שלכם וייצוג בבתי המשפט לענייני תעבורה: 

  • סיוע משפטי בנושא עבירות תעבורה מסוג נהיגה מעל המהירות המותרת
  • ייעוץ משפטי לגבי עבירת שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה
  • ליווי משפטי בנושא עבירות "נהג חדש"
  • סיוע בהתנהלות מול משרד הרישוי וגורמים נוספים בקשיים בהנפקת רישיון נהיגה והרחבתו
  • הכנה לחקירה משטרתית
  • ייצוג בהליכי מעצר
  • בקשה לפסילת רישיון נהיגה עד תום ההליכים
  • ליווי נהגים הנחשדים או נאשמים בתאונת דרכים עם נפגעים או הרוגים
  • ייצוג נהגים הנחשדים או נאשמים בתאונת "פגע וברח" (עבירת הפקרה)
  • נהיגה בקלות דעת – ייעוץ וייצוג נאשמים בגין נהיגה בקלות דעת.
  • ייעוץ לנהגים הנחשדים או נאשמים בנהיגה בהשפעת אלכוהול או סמים 
  • הכוונה לנהגים שסירבו לעבור בדיקת ינשוף
  • ייצוג נהגים הנחשדים או נאשמים בנהיגה בעת פסילת רישיון או בנהיגה ללא רישיון נהיגה
  • ייצוג נהגים הנחשדים או נאשמים בעבירת תעבורה מסוג אי ציות לשוטר
  • טיפול בפסילת רישיון או השבתה מנהלית של רכב בעקבות עבירת תנועה
  • ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי עבור נהגים המעוניינים להישפט בגין קנסות ודוחות תעבורה מול בית הדין לתעבורה (תיקי ברירת משפט)
  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   בשורה התחתונה

   נהגים רבים המעורבים, לא עלינו, בתאונת דרכים או בביצוע עבירת תנועה באזור מודיעין והסביבה, מתלבטים מתי המועד הנכון ליצור קשר עם עורך דין תעבורה במודיעין, אם בכלל. התשובה להתלבטות זו היא: אל תתלבטו ואל תתמהמהו! ככל שתקדימו לפנות להתייעצות מול עורך דין תעבורה במודיעין, כך תוכלו להניח את התקרית המצערת מאחוריכם בהקדם. בהצלחה!

   [brb_collection id="1513"]