עורך דין תעבורה באופקים

עורך דין תעבורה באופקים

זה עלול לקרות לכל אחד מתושבי אופקים והסביבה: הרגע בו הם מואשמים בביצוע עבירת תעבורה, או מעורבים בתאונת דרכים. אלו הם מצבים בהכרח לא נעימים, עם פוטנציאל לענישה משמעותית בחלק גדול מהמקרים – אלא אם עושים את הדבר הנכון ופונים לקבלת סיוע של עורך דין תעבורה באופקים. אם הגעתם לכאן, לאתר של משרד עורכי דין חגי סער, תשמחו בוודאי לשמוע שאתם במקום הנכון.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  מדוע אסור לוותר על עורך דין תעבורה באופקים?

  הסיוע של עו"ד תעבורה באופקים, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, הוא בגדר חובה של ממש. הסיבה לכך היא שתחום דיני התעבורה נחשב למורכב במיוחד, בין השאר מכיוון שהענישה על עבירות תעבורה או תאונות דרכים באשמת הנהג נוטה להיות חמורה. במצבים הפשוטים יותר, יירשמו לחובתו של האדם נקודות חובה ברישיון והוא יידרש בתשלום קנס כספי. באחרים, רישיון הנהיגה שלו עלול להישלל (אפילו לצמיתות) והוא אף עלול למצוא את עצמו במאסר.

  עורך דין לענייני תעבורה הוא בעל מלוא הפוטנציאל לשנות לחלוטין את המצב עבור המיוצגים שלו. הידע שלו בסעיפים הקטנים והמשמעותיים ביותר של תקנות התעבורה בישראל, במגמות הנוכחיות המאפיינות את בתי המשפט ובתקדימי העבר עשוי לסייע לו בגיבוש קו הגנה אופטימלי למיוצגים. בדרך זו ייתכן שהעונשים המוטלים על האדם יופחתו משמעותית, או אפילו שהוא ייצא מהתסבוכת ללא כל אישום או רבב.

  הסיוע של עורך דין תעבורה באופקים יכולים להקל משמעותית על האדם המיוצג בתקופה שהיא בוודאי לא פשוטה עבורו. כך למשל אנשי המשרד יכולים לסייע בכל התהליך הדרוש, לרבות בחינת פרטי המקרה לעומק, איסוף מסמכים (למשל מסמכים המפרטים מצב רפואי או הוצאות לאחר פגיעה), התנהלות מול הרשויות וכן הלאה.

  למה חשוב לפנות לעורך דין בהקדם?

  ההמלצה הברורה – ורבים יגידו שאף חד משמעית – היא ליצור קשר עם עורך דין תעבורה באופקים בהקדם האפשרי. במקרה של עבירת תנועה, במיוחד חמורה, רצוי לעשות זאת לפני שמספקים לגורמי אכיפת החוק את העדות הראשונית. הסיבה היא שבהיעדר הדרכה נאותה של הלקוח, הוא עלול לבצע טעויות שיהפכו את המצב למורכב יותר עבורו (למשל, הודאה מוחלטת באשמה).

  במקרה של תאונת דרכים, אפשר לטעון שהפניה המוקדמת לעורך הדין חשובה אפילו יותר. במקרה הזה עו"ד תעבורה באופקים יוכל להעניק ללקוחותיו את ההדרכה לגבי הפעולות ההכרחיות מיד לאחר התאונה, דוגמת צילום זירת האירוע, לקיחת פרטי הצד השני, איתור עדים פוטנציאליים וכן הלאה. אלו הן פעולות שקשה עד בלתי אפשרי לתקן, כאשר לא עושים זאת כראוי, ולכן מי שיוצא למערכה לבד עלול למצוא את עצמו בנקודת פתיחה שרחוקה מלהיות מספקת.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   היתרונות של משרד עורכי דין חגי סער

   משרד עורכי דין חגי סער נחשב לשם דבר בתחום דיני התעבורה בישראל בכלל ובאזור הדרום בפרט. המשרד עוסק אך ורק בתחום של דיני תעבורה ותאונות דרכים, מה שמקנה לאנשיו את מלוא הידע הדרוש ומבטיח זמינות גבוהה עבור הלקוחות. הוא מייצג אותם לכל אורך הדרך: החל מהייעוץ הראשוני, דרך ההתנהלות מול הגורמים השונים בתחום (דוגמת משטרת ישראל או משרד הרישוי) ועד לייצוג משפטי מלא במסגרת בתי הדין לתעבורה או בתי משפט השלום הפזורים בפריסה ארצית. הסיוע המקיף הזה עשוי להגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה של הלקוחות, ולראיה – רשימת ההישגים המרשימה של המשרד במרוצת השנים, כולל במקרים מורכבים.

   משרד עורכי דין חגי סער מתנהל כמשרד בוטיק לכל דבר ועניין, עם דגש על אווירה נעימה ומשפחתית ככל האפשר. בראש המשרד עומדים עורכי דין חגי ואלון סער, שסיימו בהצלחה לימודי משפטים ועשו את התמחותם במשרד עורכי דין דוד סער, הפועל בתחומי דיני עבודה, דיני נזיקין ותאונות דרכים. הם מקפידים לקחת חלק בהשתלמויות עומק מפעם לפעם, על מנת להרחיב עוד יותר את הידע שלהם בתחום.

   לקבלת ייעוץ ראשוני ומידע נוסף, צוות המשרד זמין עבורכם בטלפון 072-3308588 או באמצעות עמוד יצירת הקשר באתר.

   [brb_collection id="1513"]