עורך דין תעבורה באשדוד
אזורי שירות

עורך דין תעבורה באשדוד

מצבים בו מואשמים בביצוע עבירת תנועה, או מעורבים בתאונת דרכים, הם מהמורכבים ביותר שאפשר להיקלע אליהם. בתרחישים אלו אין מנוס אלא לפנות לשירותיו של משרד עורכי דין הפועל בתחום התעבורה, ורצוי שעה אחת קודם. אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה באשדוד, כדאי שתכירו את המשרד שיכול להעניק לכם את מלוא הסיוע המשפטי: משרד עורכי דין חגי סער, מהבולטים בישראל בתחום התעבורה.

חשיבות הסיוע המשפטי

הנקודה הראשונה שחשוב להדגיש היא שאין תחליף לסיוע משפטי מקיף בתחום מורכב כל כך כמו דיני תעבורה. עורך דין תעבורה באשדוד – כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל – עשוי להיות בעל המקצוע שייצג אתכם נאמנה, כך שהעונשים שתקבלו יהיו מופחתים או אפילו תצאו מהמקרה כשידיכם על העליונה, ללא כל עונש או אישום. זה ממש לא מובן מאליו בתחום בו הענישה בישראל עלול להיות כבדה, אך משרד עו"ד תעבורה באשדוד הבקיא בתחום, בלשון החוק ובתקדימי העבר המשפטיים יוכל לשנות לחלוטין את התמונה עבורכם.

אסור לשכוח שפעמים רבות, עבירת תנועה או תאונת דרכים רחוקים מלהיות חד משמעיים. לעיתים הנסיבות הספציפיות של המקרה יכולים לבוא לטובתכם, אם רק תקבלו סיוע מגורם משפטי שיידע מהי האסטרטגיה הנכונה במקרה נתון. לפעמים ההתנהלות של גורמי אכיפת החוק היא בעייתית (למשל, מעצר שלא על פי הפרוטוקול הדרוש), ועורך דין מנוסה יוכל לזהות זאת ולהשתמש בכך בקו הגנה.

מתי כדאי לפנות לעורך הדין?

ההמלצה הברורה היא לא להשתהות אפילו דקה, אלא ליצור קשר עם עורך דין תעבורה באשדוד מוקדם ככל האפשר. מבחינה מעשית, רצוי לעשות זאת מיד לאחר האישום הראשוני בעבירת התנועה שנעשתה לטענת גורמי אכיפת החוק, או לחלופין תאונת הדרכים בה מעורבים.

הסיבה היא שההתנהלות של האדם המעורב במצבים אלו עשויה להשפיע רבות על תוצאות המקרה, למשל מבחינת העדות הראשונית לה חשיבות מכרעת. עורך דין תעבורה באשדוד ידריך אתכם כיצד להתנהל על מנת לשפר את נקודת הפתיחה שלכם ולהימנע מביצוע טעויות שעלולות לפגוע בכם בטווח הקצר והארוך כאחד.

למה כדאי להיעזר במשרד עורכי דין חגי סער?

בהתחשב במורכבות התחום של דיני תעבורה, אתם ממש לא יכולים להתפשר בבחירת הגורם המשפטי שיוכל לייצג אתכם. חשוב לוודא קודם כל שהמשרד מנוסה בתחום התעבורה, ומבחינה מעשית – עוסק אך ורק בו. בדרך זו גדלים הסיכויים לכך שצוות המשרד יחזיק בידע ובניסיון הדרושים על מנת לספק שירות משפטי מקצועי, בסופו האדם המיוצג עשוי לצאת כשידו על העליונה.

משרד עורכי דין חגי סער, במסגרתו הוא משתף פעולה עם אחיו עו"ד אלון סער, הוא מהבולטים בישראל בתחום התעבורה. זהו משרד בוטיק הפועל בזמינות גבוהה, אך ורק בתחום דיני התעבורה, ומייצג את לקוחותיו לכל אורך הדרך – החל מהייעוץ הראשוני, דרך ההתנהלות מול השחקנים השונים בשדה המשחק (למשל משטרת ישראל או משרדי הרישוי) ועד לייצוג בבתי המשפט לתעבורה ובבתי משפט השלום ברחבי הארץ. הוא יורד לרזולוציות הקטנות ביותר של כל מקרה, תוך היכרות מלאה עם לשון החוק, תקדימי העבר והמגמות המשפטיות הנוכחיות.

מחפשים עו"ד תעבורה באשדוד? אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם המשרד בטלפון 072-3308588 או באמצעות עמוד יצירת הקשר באתר, ולקבל ייעוץ ראשוני ומידע נוסף על שירותיו.

 

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  נתונים סטטיסטיים אודות העיר אשדוד

  להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים באשדוד – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015. לשם השוואה, לנתונים אודות תאונות הדרכים נוספו סך האוכלוסייה (כמות האנשים המתגוררים בעיר) וסך האוכלוסייה הפעילה (כמות האנשים השוהים בעיר במשך מרבית שעות יום העבודה, כלומר, סכום האוכלוסייה עם ההפרש בין האנשים שיוצאים מן העיר למרבית שעות יום העבודה לבין האנשים שנכנסים אל העיר למרבית שעות יום העבודה).

  popularאוכלוסיה216.1 אלף איש
  licenseאוכלוסיה פעילה 170.3 אלף איש
  accidentכמות תאונות273 תאונות בשנה
  injuredכמות נפגעים484 בני אדם
  rankingדרגת הפגיעה 454 קל (93.8%) 24 קשה (5%) 5 הרוגים (1.2%)
  statusסטטוס נפגעים94 הולכי רגל (19.5%) 386 נהגים או נוסעים (79.7%) 4 נוסעי אופניים (0.8%)
  ageגיל הנפגעים 14 בגיל 0-4 (3%) 18 בגיל 5-9 (3.6%) 19 בגיל 10-14 (3.8%) 349 בגיל 15-65 (72.3%) 84 בגיל 65 ומעלה (17.3%)
  car-typesסוגי כלי הרכב
  המעורבים בתאונות
  350 רכבים פרטיים, 60 מוניות ומכוניות מסחריות , 12 משאיות, 9 אוטובוסים, 6 אוטובוסים זעירים, 27 אופנועים, 5 אופניים, 12 כלי רכב אחרים.

  תחנת משטרה באשדוד

  באשדוד ישנה תחת משטרה אחת:

  שם התחנהכתובתטלפון
  מרחב לכישהנביאים 40, אשדוד08-6387295

  משרד הרישוי באשדוד

  כתובת שעות פעילות
  שדרות מנחם בגין 7א' – ה' 08:00-13:00

  עמדות רשיומט באשדוד

  רשיומט הוא עמדת שירות עצמי של משרד הרישוי, אשר באמצעותה ניתן לבצע פעולות שונות כמו הנפקת רישיונות נהיגה זמניים, הנפקת רישיונות רכב, בירור מצב נקודות החובה ועוד. באשדוד ישנם שני רשיומטים:

  שם הסניףכתובתתחומי שירות
  סופר פארם ביג פאשןכתובת: דרך הרכבת 1, אשדודבירור מצב נקודות החובה לנהג, מידע על רכב, רישיונות נהיגה ורכב. נגישות: הלשכה אינה נגישה.
  סניף סופר פארםהגדוד העברי 5, אשדודבירור מצב נקודות החובה לנהג, מידע על רכב, רישיונות נהיגה ורכב. נגישות: הלשכה נגישה.

  מצלמות מהירות באשדוד

  שדרות ירושלים/ מילמן

  שדרות ירושלים 418, אשדוד, ישראל

  המהירות המותרת – 70 קמ\"ש.

  צומת שדרות הרצל/ שדרות ירושלים

  שדרות ירושלים 35, אשדוד, ישראל

  המהירות המותרת – 50 קמ\"ש.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   ייעוץ בוואטסאפ ייעוץ בוואטסאפ
   Google ג גוגל
   5.0
   מבוסס על 246 ביקורות
   js_loader