עורך דין תעבורה בבני ברק

עורך דין תעבורה בבני ברק

מתגוררים בבני ברק? נמצאים בעיר למטרות עבודה או מכל סיבה אחרת? בעיר כה צפופה ועמוסה, עליכם לנקוט משנה זהירות במהלך הנסיעה. ובכל זאת, מדי ימי רבים הנמצאים בעיר חשודים או נאשמים בביצוע עבירות תנועה, או אפילו מעורבים בתאונת דרכים. הפתרון עבורם הוא פנייה למשרד עורך דין תעבורה בבני ברק הבקיא בתחום במידה הרבה ביותר – משרד דוגמת זה של עו"ד חגי סער, הנחשב לאחד המובילים בתחום התעבורה ותאונות הדרכים בישראל כיום.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  למה בכלל לפנות לעורך דין תעבורה?

  השירותים של עורך דין תעבורה בבני ברק, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, מקבלים חשיבות גדולה על רקע עובדה אחת: הם עשויים לשנות לחלוטין את מצבו של האדם המיוצג, לרבות ריכוך העונשים נגדו או אפילו ביטול מוחלט שלהם. זאת כמובן להבדיל אלפי הבדלות מהמקרה בו אדם נכנס לשדה המשחק המשפטי הסבוך הזה ללא ייצוג הולם, מה שעלול להביא לכך שהענישה כנגדו בסופו של דבר תהיה חמורה.

  עו"ד תעבורה בבני ברק מהשורה הראשונה יידע לנתח בצורה מושכלת כל מקרה המגיע לפתח המשרד שלו, במטרה לראות מהי אסטרטגיית ההגנה המתאימה ביותר במצב נתון. לעיתים, לאחר בחינה מעמיקה של המקרה, מתברר כי הנסיבות שלו מורכבות ואינן חד משמעיות כפי שאפשר היה לחשוב. לפעמים התקנות הנקודתיות של החוק או תקדימי העבר המשפטיים יכולים לסייע לשפר את מצבו של הנהג. לצד זה הכישורים והניסיון של עורך הדין עשויים לקצר מאוד תהליכים עבור האדם המעורב ולחסוך רבים מהמאמצים ומכאבי הראש שעלולים להידרש ממנו בתרחיש אחר.

  הואשמת בעבירת תעבורה? אל תשתהו!

  לאחר שמבינים מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה בבני ברק, עולה בוודאי שאלה נוספת והיא מהו המועד האידיאלי לעשות זאת. למרות שלכל מקרה בתחום בסבוך של דיני תעבורה עשויים להיות חוקים משלו, ההמלצה הכמעט גורפת היא ליצור קשר עם המשרד מיד לאחר תחילת המקרה הנתון, לקבלת ייעוץ והדרכה ראשוניים.

  הנה דוגמה שתבהיר למה רצוי שלא להשתהות: קחו למשל מצב של תאונת דרכים, שעלולה להכניס גם את האדם הרגוע ביותר לפאניקה. מי שחווה תאונת דרכים בפעם הראשונה, ולמרבה הצער גם אנשים שכבר היו מעורבים באחת, עלול שלא לבצע את הפעולות הכל כך חיוניות ברגעים שאחרי התאונה: צילום הפגיעות ומקום ההתרחשות, לקיחת הפרטים הרלוונטיים של הצד השני (מספר רכב, ביטוח וכן הלאה), חיפוש אחר עדים ולקיחת פרטי יצירת הקשר שהם וכן הלאה.

  בנוסף חשוב לדעת כיצד להתנהל בעדות הראשונית ובתשאול של שוטרי התנועה, הן במצבים של תאונת דרכים והן כאשר הנהג מואשם בביצוע עבירת תעבורה חמורה: נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה במהירות מופרזת, אי מתן זכות קדימה, התעלמות מתמרור, חציית צומת באור אדום וכן הלאה.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   מה משרד עו"ד חגי סער יכול לספק לכם?

   משרד עורכי דין חגי סער עשוי להיות הפתרון לכל מי שנזקק לשירותיו של עו"ד תעבורה בבני ברק. מדובר באחד המשרדים הבולטים והמבטיחים בישראל בתחומים של דיני תעבורה ותאונות דרכים, המהווים נושאי העיסוק היחידים שלו. עובדה זו חשובה מאוד בקביעת טיב השירות שיכולים לקבל הלקוחות, מכיוון שהיא מבטיחה ידע רחב וזמינות גבוהה. בהקשר הזה יש לציין שעורכי הדין חגי ואלון סער, העומדים בראש המשרד, מחזיקים בניסיון רב שנים בתחום. הם עברו מסלול מקיף, החל מסיום לימודי משפטים בהצלחה, דרך התמחות במשרדו של עו"ד דוד סער (העוסק בין היתר בתחומי הנזיקין ותאונות דרכים) ועד להשתלמויות מקצועיות בהן הם לוקחים חלק מפעם לפעם עד היום.

   המשרד מציג מענה מקיף לכל אורך הדרך, לרבות ייעוץ ראשוני, התנהלות מול משרד הרישוי ושחקנים נוספים בשדה המשחק, ייצוג מלא בבתי המשפט לתעבורה ובבתי משפט השלום, הגשת ערעורים וכן הלאה.

   לפרטים נוספים, אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם אנשי המשרד. תוכלו לעשות זאת במספר 072-3308588 או דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

   [brb_collection id="1513"]