עורך דין תעבורה בגבעתיים
אזורי שירות

עורך דין תעבורה בגבעתיים

מתגוררים בגבעתיים? ייתכן מאוד שגם אתם תזדקקו לשירותיו של עורך דין תעבורה בגבעתיים בשלב מסוים. בין אם עברתם עבירת תאונה, הייתם מעורבים בתאונת דרכים או נקלעתם לסוגיה אחרת על הכביש, הגעתם למקום הנכון. עורך דין חגי סער, מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום התעבורה, ישמח לעמוד לשירותכם.

למה חשוב להיוועץ בעורך דין תעבורה במקרה של עבירת תנועה?

הסיוע של עו"ד תעבורה בגבעתיים, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, חשוב בכל קנה מידה. למעשה, פעמים רבות הוא יכול להיות ההבדל בין עונש חמור המוטל על אדם מסוים בגין עבירת תנועה או תאונת דרכים, שעבר לכאורה או שלא, לבין עונש מינימלי או אפילו יציאה מהמקרה ללא כל אישום.

הסיבה לכך היא שלעורך הדין יש בוודאי את כל הידע, הניסיון והכישורים הדרושים על מנת לגבש עבור הלקוח שלו אסטרטגיה משפטית, שיכולה להיות מנצחת. הוא יוכל למשל להבחין במאפיינים הנקודתיים של עבירת התנועה או המקרה הנתון. אלו הם פרטים קטנים שיכולים לחולל הבדל גדול, למשל לשון החוק, תקדימי העבר, הנסיבות הספציפיות של המקרה וכן הלאה.

יש לציין שכיום הנטייה של גורמי המשפט היא בהחלט להחמיר בענישה במספר לא מבוטל של מקרים, כך שמי שאינו דואג לייצוג משפטי הולם עלול להיקלע לבעיה.

חשיבותו של הייעוץ הראשוני

אחת הטעויות המרכזיות שניתן לבצע היא פשוט לא לפנות לקבלת סיוע משפטי במועד, כלומר, מוקדם ככל שניתן. ההמלצה הברורה היא ליצור קשר עם עורכי דין לתעבורה בגבעתיים, ובכלל, מיד לאחר עבירת התנועה שנעשתה (או הטענה לעבירת תנועה) או תאונת הדרכים בה הייתם מעורבים.

הסיבה היא שההתנהלות הראשונית במצבים אלו – למשל בעת המעצר או בעדות הראשונית על מה שאירע על הכביש – עשויה להשפיע מאוד על תוצאות המשפט. אם האדם מתנהל בצורה שגויה במצבים אלו, ייתכן שהוא ייכנס לבור שהיציאה ממנו תהיה מורכבת מאוד.

מדוע כדאי לפנות למשרד עורכי דין חגי סער?

על רקע חשיבות הסיוע של עוד תעבורה בגבעתיים, אתם ממש לא יכולים להתפשר בבחירת המשרד שייצג אתכם. משרד עורכי דין חגי סער מצליח להתבלט בכמה אופנים. ראשית, ואולי החשוב מכול, מדובר כאן במשרד שעוסק אך ורק בתחום דיני התעבורה. לכן הבקיאות שלו בכל הנושאים העומדים בליבת התחום היא מקסימלית, ולכן הייצוג המשפטי שאתם צפויים לקבל הוא מקיף ומקצועי יותר.

 משרד עורכי דין חגי סער הוא בעל מוניטין חיובי, ונחשב לאחד המשרדים הבולטים בתחום התעבורה בישראל. המסלול שעבר עו"ד חגי סער מדגים זאת היטב: מסיום לימודי תואר ראשון במשפטים בשנת 2013, דרך התמחות במשרד של עו"ד דוד סער – אביו – בתחומי הנזיקין והעבודה (כולל ייצוג לאחר תאונות דרכים) ועד לסיום תואר שני במשפטים ולהקמת משרד בוטיק, לצד אחיו אלון סער.

המשרד מספק מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום התעבורה, כולל כמובן ייצוג מלא בבתי המשפט לתעבורה בכל רחבי מדינת ישראל. מתן ההגנה המלאה לנאשמים לאחר ביצוע עבירת תעבורה עשוי להגדיל משמעותית את הסיכויים לכך שהם יגיעו לתוצאות מקסימליות בסופו של מקרה.

המסקנה מכל אלה היא ברורה: אם נקלעתם למקרה מסוים הדורש את שירותיו של עו"ד תעבורה בגבעתיים, מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכי דין חגי סער בהקדם האפשרי. תוכלו לבצע זאת בטלפון 072-3308588 או באמצעות עמוד יצירת הקשר באתר.

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים בגבעתיים – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  popularאוכלוסיה 56.1 אלף איש
  licenseאוכלוסיה פעילה53.7 אלף איש
  accidentכמות תאונות 68 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה
  injuredכמות נפגעים 82 בני אדם, שהם 1.4 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה, ו-1.5 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה הפעילה
  rankingדרגת הפגיעה 76 קל (92.1%), 6 קשה (7.9%)
  statusסטטוס נפגעים 20 הולכי רגל (24.3%), 62 נהגים ונוסעים (75.6%) ו-2 רוכבי אופניים (0.1%)
  ageגיל הנפגעיםנפגע אחד בגיל 0-4 (1.2%), נפגע אחד בגיל 5-9 (1.2%), 2 נפגעים בגיל 10-14 (2.4%), 41 נפגעים בגיל 15-65 (66.7%) 23 נפגעים בגיל 65 ומעלה (28.5%)
  car-typesסוגי כלי הרכב
  המעורבים בתאונות
   70 מכוניות פרטיות, 10 מוניות ומכוניות מסחריות, משאית אחת, 3 אוטובוסים, 28 אופנועים, 2 זוגות אופניים, 4 כלי רכב אחרים

  דיני תעבורה – תחנות משטרה בגבעתיים

   

  שםכתובתטלפון
  תחנת גבעתייםויצמן 76, גבעתיים03-5724444

  תעבורה – משרדי רישוי באזור גבעתיים

  שםכתובתשעות פתיחה
  משרד הרישוי בפתח תקווה אלעזר פרידמן 7, פתח תקווהא'-ה': 08:00-13:00 ; יום ג': 15:30-18:00

  רשיומטים בגבעתיים

   

  שםכתובתנגישות
  סופר פארם מגדל ורדדרך השלום 53, גבעתיים.הלשכה אינה נגישה

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   [brb_collection id="1513"]