עורך דין תעבורה בהרצליה
אזורי שירות

עורך דין תעבורה בהרצליה

לפני שאתם בוחרים עו"ד תעבורה, חשוב להבין את תפקידיו ואת הדרכים שבהם הוא יכול לסייע לכם במצב אליו נקלעתם. רק לאחר מכן תוכלו לקבל החלטה עניינית ומושכלת האם אותו עו"ד אכן יהיה הבחירה הנכונה עבורכם. עו"ד תעבורה טוב הוא כזה שייעץ ללקוחותיו ויכין אותם לקראת חקירה משטרתית או הליכים בבתי המשפט, ובפני כל גורם אפשרי אחר שבסמכותו להטיל סנקציה על לקוחו. והחשוב ביותר הוא לבדוק שעו"ד אותו בחרתם הוא בעל ניסיון וטיפול במקרים דומים או זהים לעניינכם.

זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו: תאונת דרכים קלה או חמורה, שוטר שעוצר אותנו על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה או נהיגה מעל המהירות המותרת, קנס על פניית פרסה אסורה או עבירת תנה שבכלל לא היינו מודעים לכך שביצענו, ואף בדיקת ינשוף שמסתיימת בקנס כבד, חיוב בנקודות ופוטנציאל לשלילת רישיון הנהיגה. במקרים חמורים יותר, עבירות תעבורה עלולות להוביל גם לסנקציות פליליות לרבות עונשי מאסר בפועל.

החדשות המעודדות הן, שגם אם נקלעתם למצב ביש שכזה, אתם לא חייבים להתמודד עימו לגמרי לבדכם. עורך דין תעבורה בהרצליה הוא הכתובת עבור כל נהג ונהגת שהיו מעורבים בביצוע עבירת תנועה באזור הרצליה והסביבה, או מתגוררים באזור זה, ונזקקים לסיוע והכוונה משפטיים באופן מיידי.

עורך דין תעבורה בהרצליה – אל תגידו "לי זה לא יקרה"

כאמור לעיל, גם נהגים ונהגות שמקפידים לנהוג בימים כתיקונם בהתאם לחוקי התנועה, עלולים, יום בהיר אחד "לחטוף קנס" או נקודות בעקבות עבירת תעבורה שביצעו לכאורה. חשוב להבין שמערכת האכיפה והמשפט בארץ מחמירה בשנים האחרונות במיוחד עם נהגים בכל הנוגע להתנהלות בלתי זהירה בכבישים. זאת מתוך מאמץ למגר את תופעת הקטל בדרכים.

לכן, אם נתקלתם בבעיה מול שוטר תנועה, מצלמת מהירות, נהג אחר או הולך רגל, מוטב שלא תפעלו בהתבסס על שיקול דעתכם בלבד, אלא תתיעצו קודם לכן עם עורך דין תעבורה.

יש לכך משמעות רבה בהיבט של בקרת נזקים ומיצוי הזכויות שלכם בהמשך ההליכים. 

באילו מצבים חשוב לפנות להתייעצות מול עורך דין תעבורה ?

כששוטר עוצר אותנו ומספר לנו שביצענו עבירת תנועה, רובנו יכולים לחוש באופן מיידי כיצד הדופק שלנו עולה והלחץ משבש את שיקול דעתנו הבריא. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר על תרחיש של תאונת דרכים שהיינו מעורבים בה.

לכן על מנת שלא להסתבך במילותיכם ולהחמיר את מצבכם, במקרים כאלו מומלץ לקחת נשימה עמוקה, וליצור קשר בהקדם האפשרי עם עורך דין תעבורה בהרצליה או בכלל, כדי לקבל הכוונה ראשונית. 

כיצד עו"ד תעבורה יכול לסייע לי במקרה של תאונת דרכים?

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור הרצליה והסביבה, עורך דין תעבורה בהרצליה, ידע להסביר לכם אילו נתונים מוטב לתעד מזירת התאונה ואילו פרטים חשוב לאסוף מהגורמים המעורבים (כמו פרטים אישיים, פרטי ביטוח, מספרי רכבים, תמונות של הרכבים המעורבים בתאונה ועוד). 

יתרה מכך, באם נזקקתם לקבלת טיפול רפואי, הקפידו לאסוף את כל הרשומות הרפואיות שניתנו לכם ולהעבירן לידי עורך הדין שמייצג אתכם. 

באיזה שלב מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה?

בכל מצב בו נחשדתם בביצוע עבירת תנועה באזור הרצליה והסביבה, עליכם לפנות להתייעצות מול עורך דין תעבורה בהרצליה בהקדם האפשרי. הדבר נכון גם אם התאונה או העבירה אירעו באזור אחר בארץ, אך אתם מתגוררים באזור הרצליה ומעוניינים בשירות משפטי נגיש וזמין בסביבת מגוריכם.

ככל שתקדימו לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני עם עורך דין תעבורה בהרצליה בשלב מוקדם יותר, כך ניתן יהיה לאסוף כמות גדולה יותר של נתונים וראיות נסיבתיות, שיוכלו לסייע בביסוס קו ההגנה שלכם. יש לכך חשיבות מכרעת לצמצום סעיפי האישום והמתקת עונשו של הנהג הנאשם.

למה חשוב לשים לב כששוכרים את שירותיו של עורך דין תעבורה והסביבה?

עם הכישורים העיקריים שחשוב לחפש בעורך דין תעבורה בהרצליה ובכלל, ניתן למנות ניסיון מקצועי. נסיונו של עורך דין תעבורה בא לידי ביטוי בכמות תיקי התעבורה עימם התמודד בהצלחה ומספר הלקוחות המרוצים שיכולים להעיד על הצלחותיו. 

לסיכומו של עניין

יכולתו של עורך דין תעבורה בהרצליה להשפיע על מהלך העניינים לטובת מיוצגיו, תלוי במידה רבה בבקיאותו בדיני התעבורה ובהלכה הפסוקה בתיקי תעבורה מהסוג שמתנהל כנגדכם. לכן, לא פחות מקבלת המלצות על עורך הדין, חשובה גם ההתרשמות האישית שלכם מרמת השליטה שלו ב"חומר".

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים בהרצליה – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  popularאוכלוסיה 89.9 אלף איש
  licenseאוכלוסיה פעילה132.7 אלף איש
  accidentכמות תאונות 120 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה
  injuredכמות נפגעים166 בני אדם, שהם 1.8 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה, ו-1.3 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה הפעילה
  rankingדרגת הפגיעה153 קל (92%), 12 קשה (7%), 2 הרוגים (1%)
  statusסטטוס נפגעים 37 הולכי רגל (22.3%), 124 נהגים ונוסעים (74.7%), 5 רוכבי אופניים (3%)
  ageגיל הנפגעים 3 בגיל 0-4 (1.8%), 4 בגיל 5-9 (2.6%), 5 בגיל 10-14 (2.9%), 115 בגיל 15-65 (70.4%), 39 בגיל 65 ומעלה (23.3%)
  car-typesסוגי כלי הרכב
  המעורבים בתאונות
   147 מכוניות פרטיות, 16 מוניות ומכוניות מסחריות, 4 משאיות, 3 אוטובוסים, אוטובוס זעיר אחד, 29 אופנועים ו-8 כלי רכב אחרים

  תחנות משטרה בהרצליה

  שםכתובתטלפון
  תחנת גלילות:רחוב שפיים, הרצליה09-9704444

  משרדי רישוי באזור הרצליה

  שםכתובתשעות פתיחה
  משרד הרישוי בנתניההאורזים 1, נתניה א'-ה': 08:00-13:00, א': 15:30-18:00
  משרד הרישוי בפתח תקווהאלעזר פרידמן 7, פתח תקווהא'-ה': 08:00-13:00, ג': 15:30-18:00

  רשיומטים בהרצליה

   

  שםכתובתנגישות
  סופר פארם קניון ארנה, מרינה השונית 2, הרצליההשלכה אינה נגישה

  מצלמות מהירות בחיפה

  צומת אחוזה ירושלים, רעננה

  אחוזה, רעננה, ישראל

  מצלמת מהירות על ההצטלבות בין רחוב אחוזה ודרך ירושלים.קבל הוראות נסיעה

  מצלמות נת"צ על כביש החוף

  מצלמות נת"צ על כביש החוף

  מצלמות נת"צ פזורות על כביש 2 (כביש החוף) לכיוון דרום, החל משפיים ועד למחלף יצחק רבין.קבל הוראות נסיעה

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   [brb_collection id="1513"]