עורך דין תעבורה בזכרון יעקב

עורך דין תעבורה בזכרון יעקב

השירותים של עורך דין תעבורה בזכרון יעקב עשויים להידרש, בתרחיש מסוים, על ידי כל אדם המתגורר, עובד או אפילו מגיע לעיר לביקור נקודתי. זהו בעל המקצוע שיעניק לכם את מלוא הייעוץ וההכוונה במקרים בהם אתם נחשדים או נאשמים בביצוע עבירת תנועה, מעורבים בתאונת דרכים ועוד.

החדשות המעודדות הן שאתם לא צריכים לחפש רחוק מדי, כי אתם במקום הנכון. משרד עורכי דין חגי סער, המתמקד בתחום דיני תעבורה, ישמח להיות שם בשבילכם.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  למה הכרחי לפנות למשרד עורכי דין?

  עורך דין תעבורה בזכרון יעקב הוא הכתובת לכל מי שמעורב בעבירת תנועה. מדובר בתחום מורכב מאוד, בו הענישה בשנים האחרונות נוטה להיות מחמירה בלא מעט מקרים. על עבירות תנועה פשוטות באופן יחסי העונש עשוי להיות קנס כספי ורישום נקודות לחובת הנהג, בעוד שבמצבים מורכבים תיתכן שלילת רישיון (אפילו לצמיתות) או מאסר. מי שלא מודע לתקנות התעבורה או לתקדימים המשפטיים, ומי שאינו יכול לנתח את המקרה הנתון בצורה מושכלת, עלול למצוא את עצמו בבור שהיציאה ממנו מורכבת.

  עו"ד תעבורה בזכרון יעקב יכול ללוות את המיוצגים שלו לכל אורך הדרך: החל מהייעוץ הראשוני וגיבוש אסטרטגיית ההגנה, דרך איסוף המסמכים או העדויות ועד לייצוג הנדרש בבתי המשפט לתעבורה ובבתי משפט השלום ברחבי הארץ.

  עורך הדין בוחן את מאפייני המקרה לעומק: כך לדוגמה הוא עשוי לייעץ ללקוח הנאשם בעבירת תנועה האם מומלץ לו לבקש להישפט בגין עבירת תנועה גבולית, במקום לשלם את הקנס במידי. מעבר לעובדה שהסיוע של עורך דין תעבורה בזכרון יעקב מגדיל משמעותית את הסיכויים לכך שהעונשים שהמיוצג שלו יקבל יהיו מרוככים, הוא מקל מאוד על ההתנהלות וחוסך זמן ומאמצים רבים בתקופה שנוטה להיות מורכבת ועמוסת מתחים.

  העיתוי כן קובע

  ברוב המקרים, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין תעבורה בזכרון יעקב בהקדם האפשרי – מבחינה מעשית מיד לאחר החשד או האישום בביצוע עבירת תנועה, או לאחר תאונת הדרכים (אל תשכחו קודם לוודא שאין פגיעה בגוף של אחד המעורבים, ולהזמין במידת הצורך משטרה או מגן דוד אדום). הסיבה לכך היא שההגנה של אדם נתון מתחילה למעשה כבר בשלב מוקדם, ומי שמתנהל בצורה שאינה מושכלת עלול לבצע טעויות עליהן ישלם לאחר מכן.

  ניתן להדגים זאת באמצעות המקרה של מתן עדות לאחר עבירת תנועה, לפחות לכאורה. עדות שגויה ואינה מדויקת, הנובעת בין השאר מלחץ או מחוסר ידע, עלולה ללכת לרעתו של האדם המעורב. תחת זאת יש צורך בעדות מדויקת, הניתנת לאחר בחינת מאפייני המקרה. עו"ד תעבורה בזכרון יעקב יוכל בוודאי להעביר את הדגשים שחשוב לדעת בהתנהלות מול גורמי אכיפת החוק. יש עורכי דין שימליצו בפה מלא לא לומר דבר עד שהם יעניקו את ההדרכה ההכרחית הזו.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   מהם הפתרונות שאנחנו מספקים עבורכם?

   משרד עורכי דין חגי סער פועל מזה שנים בתחומים של דיני תעבורה , שהם גם היחידים בפרופיל הפעילות שלו. המשרד מנוהל על ידי עורכי דין חגי ואלון סער, המחזיקים בהכשרה האקדמית המקיפה הנדרשת ובניסיון רב שנים. הם החלו בהתמחות במשרד של אביהם, עו"ד דוד סער, העוסק בין השאר בתחומי הנזיקין ותאונות הדרכים. מאז ועד היום הם לוקחים חלק באופן שוטף בהשתלמויות עומק, לצורך הרחבת הידע והזיקה שלהם לתחום.

   עובדה זו מאפשרת לצוות המשרד להחזיק בכל הידע הדרוש לצורך הייצוג האופטימלי של הלקוחות ולהיות זמינים עבור במידה המלאה ביותר. זהו משרד בוטיק במלוא מובן המילה, ששם דגש על מתן יחס אישי וליווי צמוד ללקוחות עד לסיום המקרה. המשרד רשם במהלך השנים שורה ארוכה של הצלחות, כולל במקרים מורכבים, ונחשב כתוצאה מכך לאחד המבטיחים בנוף התעבורה של מדינת ישראל.

   לקבלת ייעוץ ראשוני ומידע נוסף על שירותי המשרד, הצוות זמין עבורכם בטלפון 072-3308588 או דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

   ייעוץ בוואטסאפ ייעוץ בוואטסאפ
   Google ג גוגל
   5.0
   מבוסס על 246 ביקורות
   js_loader