עורך דין תעבורה ביהוד

עורך דין תעבורה ביהוד

יהוד, המהווה כיום חלק מהעיר המאוחדת יהוד-מונוסון, התפתחה בממדי ענק בשנים האחרונות. כיום תוכלו למצוא בעיר למעלה מ-30,000 תושבים, לצד רבים העובדים בה או מגיעים אליה למטרה כלשהי. מה שחשוב להדגיש הוא שאף אחד מהם אינו חסין בפני עבירות תעבורה או תאונות דרכים, חלילה, על הנזקים השונים ופוטנציאל הענישה החמור הנובע מהן.

אבל יש פתרון, שיכול לתרום לשקט הנפשי שלכם רבות: עורך דין תעבורה ביהוד, שעשוי לשנות עבורכם את התמונה לחלוטין. זה הרגע להציג בפניכם את משרד עורכי דין חגי סער, שמראה שאתם נמצאים במקום הנכון.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  חשיבות הסיוע המשפטי בתחום התעבורה

  המציאות מוכיחה פעם אחר פעם שאין תחליף לשירותיו של עורך דין תעבורה ביהוד (כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל למעשה). כיום גם הנהג הנחשב לזהיר ביותר עלול למצוא את עצמו נחשד או מואשם בביצוע עבירת תעבורה, שהעונשים עליה עלולים להיות חמורים: החל מקנס כספי וצבירת נקודות חובה ברישיון, דרך שלילה זמנית או לצמיתות של הרישיון ועד למאסר מאחורי סורג ובריח. יש עבירות תנועה שהמדיניות לגביהן היא אפס סובלנות, בין השאר למטרות הרתעה, ומי שלא מתנהל כשורה עלול למצוא את עצמו בבור שהיציאה ממנו קשה ולעיתים בלתי אפשרית.

  עו"ד תעבורה ביהוד עשוי להיות עבורכם "שומר הסף", שימנע מהתרחישים השליליים שתוארו מעלה להתרחש. באמצעות הידע הרחב של אנשי המשרד, לגבי תקנות התעבורה, התקדימים המשפטיים או המגמות הנוכחיות במערכת המשפט בישראל, ניתן לגבש אסטרטגיה המגדילה את הסיכויים שהלקוח ייצא בסופו של יום כשידו על העליונה: עם עונש מינימלי, או אפילו ללא אישום כלל.

  מתי חשוב לפנות לעורך דין?

  הסיוע של עורך דין תעבורה ביהוד, על רקע החשיבות המכרעת שלו, נדרש באינספור תרחישים. בעיקר מדובר כאן במצבים של עבירות תנועה הנחשבות לחמורות, דוגמת נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת או אי ציות לתמרור. במקרים אלו, מומלץ מאוד לפנות לעורך הדין בהקדם האפשרי, מבלי שמבצעים דבר באופן עצמאי. הסיבה לכך היא שהאדם עלול לשגות למשל בעת העדות הראשונית הנלקחת ממנו, להודות באשמה על לא עוול בכפיו מתוך לחץ ועוד. גם אם העדות הראשונית אינה סוף פסוק, אין ספק שהיא עלולה להפוך את מצבו של הנהג למורכב.

  גם במקרה של תאונת דרכים, חשוב מאוד שלא להשתהות אלא לפנות למשרד עו"ד תעבורה ביהוד בהקדם האפשרי. עורך הדין יוכל להנחות את המיוצגים שלו מה עליהם לעשות מיד לאחר התאונה, לרבות תיעוד הזירה ולקיחת פרטים רלוונטיים מהמעורבים: פרטי ביטוח ופרטים אישיים, מספר רכב וכן הלאה. מי שלא מבצע את הצעדים האלו, עלול למצוא את עצמו מוותר על כמה מהראיות החשובות ביותר שעשויות לסייע לו.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   מדוע כדאי לכם להיעזר במשרד עו"ד חגי סער?

   משרדו של עורך דין חגי סער נחשב לשם דבר בתחום דיני התעבורה בישראל, מכמה סיבות. מדובר במשרד בוטיק, העוסק אך ורק בתחום התעבורה. המשמעות של כך פשוטה: הידע של צוות המשרד בתחום הוא הרחב ביותר שאפשר לשאוף אליו, והזמינות שלהם עבור הלקוחות היא גבוהה. בתחום כמו דיני תעבורה שבו ישנם שינויים חוזרים ונשנים בחקיקה, מגמות בבתי המשפט ותקדימים שחשוב להכיר, אין תחליף למשרד עורכי דין המכיר את התחום במידה המלאה ביותר. משרד עורכי דין חגי סער זכה ללא מעט הצלחות מרשימות במהלך השנים, כולל בתיקים הנחשבים למורכבים. הסיוע שלו ניתן בהמשך לכך לכל אורך הדרך, החל מהייעוץ הראשוני ועד לייצוג בבתי הדין לתעבורה ובבתי משפט השלום – כולל הגשת ערעורים במידת הצורך.

   עורכי דין חגי ואלון סער מחזיקים ברזומה מרשים בתחום. הם בוגרי לימודי משפטים וחברים מן המניין בלשכת עורכי הדין. את התמחותם הם עשו במשרדו של אביהם, עו"ד דוד סער, הפועל בתחומי דיני עבודה, דיני נזיקין ותאונות דרכים. מפעם לפעם הם לוקחים חלק בהשתלמויות עומק, שחשיבותן בתחום מכרעת.

   לפרטים נוספים ולייעוץ ראשוני, צוות המשרד זמין עבורכם במספר 072-3308588 או דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

    

   [brb_collection id="1513"]