עורך דין תעבורה בנתיבות

עורך דין תעבורה בנתיבות

תושבי נתיבות? נמצאים בעיר לצרכי עבודה או לכל מטרה אחרת? אתם לא חסינים בפני ביצוע של עבירת תנועה, או תאונת דרכים חלילה. אבל חשוב לזכור שמצבים מהסוג הזה, חמורים ככל שייראו, הם לא סוף העולם. סיוע מקיף של עורך דין תעבורה בנתיבות יכול לשנות עבורכם את התמונה לחלוטין. זה הרגע להציג בפניכם את משרד עורכי דין חגי סער, שמראה שאתם נמצאים במקום הנכון.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  מדוע עו"ד תעבורה בנתיבות חשוב כל כך?

  הסיבה החשובה ביותר לפנות לשירותיו של עורך דין תעבורה בנתיבות היא שהוא מגדיל את הסיכויים לכך שהעונש שתקבלו במקרה של עבירת תנועה או תאונת דרכים באחריותכם יהיה מינימלי. למעשה, בתרחיש האופטימי ביותר – שבהחלט יכול להתגשם באמצעות משרד עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום – תצאו מהתסבוכת המשפטית ללא עונשים ועם דף נקי לחלוטין.

  כיום המדיניות בישראל היא להחמיר את העונשים בגין עבירות תעבורה, כשהעונשים מתחילים מקנס כספי ונקודות חובה ועלולים להגיע גם לשלילת רישיון או למאסר. אם עורך הדין בקיא ברזולוציות הקטנות ביותר של תחום התעבורה בישראל ומכיר את המגמות המשפטיות והתקדימים החשובים, גדלים הסיכויים שהוא יגבש עבור הלקוח שלו אסטרטגיה מותאמת אישית. כך המשרד צפוי לבחון בזכוכית מגדלת את מאפייני המקרה, לבחון את כל העדויות והראיות שהצטברו, לאסוף את המסמכים הדרושים (למשל חוות דעת רפואיות המציגות את ממדי הפגיעה של האדם, או דו"חות שמאות לנזק הנגרם לרכב) ועוד.

  בנוסף הוא עשוי להתנהל מול הצדדים השונים בתחום, דוגמת משרדי הרישוי, בתי המשפט וכן הלאה. סיוע זה מקל מאוד על הלקוחות, שאינם בקיאים מטבע הדברים בהתנהלות ובבירוקרטיה הכרוכה בכך.

  מתי כדאי לפנות לעורך דין?

  לכל מקרה תחת המטריה הרחבה של דיני תעבורה יש בוודאי את המאפיינים הייחודיים שלו, שעשויים להשפיע על צורת ההתנהלות הנכונה. עם זאת, אין ספק שברוב המוחלט של המקרים ההחלטה הגורפת היא לא להשתהות אלא לפנות לקבלת הדרכה ראשונית וייעוץ ממשרד עורך דין תעבורה בנתיבות בהקדם האפשרי.

  ניתן להדגים זאת בכמה דרכים. אם האדם מעורב בתאונת דרכים, עורך הדין יוכל להדגיש בפניו מה בדיוק הכרחי לבצע בדקות שאחרי התאונה, דוגמת תיעוד תוצאות התאונה ומקום האירוע, לקיחת פרטים חשובים מהמעורבים, איתור עדים ורישום פרטי יצירת הקשר איתם וכן הלאה. אם לוקחים דוגמה נוספת, בעת העדות הראשונית עו"ד תעבורה בנתיבות יוכל להדריך את הלקוח שלו מה לומר – ובעיקר ממה להימנע – על מנת שלא יחטא בעדות שעלולה לסבך אותו לאחר מכן.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   הפתרונות של משרד עורכי דין חגי סער

   משרד עורכי דין חגי סער מחזיק במוניטין רב שנים בתחום דיני התעבורה בישראל ופועל בפריסה ארצית רחבה, מה שהופך אותו לאחת הבחירות המתבקשות עבור אלו הזקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה בנתיבות. זהו משרד בוטיק אשר פועל אך ורק בתחום של דיני תעבורה ותאונות דרכים, מתוך ידיעה שרק בדרך זו יוכלו אנשיו להגיע לרמת המומחיות והניסיון הדרושים בתחום. המשרד שם דגש על זמינות גבוהה עבור לקוחותיו, וזוהי דרישת חובה בתחום בו מקרים משפטיים עלולים להיות סבוכים ולהימשך חודשים ארוכים, אם לא שנים. יתרון משמעותי הוא שהמשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך המשפטית: החל מהייצוג הראשוני, דרך ההתנהלות מול משרד הרישוי וגורמים נוספים ועד לייצוג משפטי מלא בבתי משפט השלום ובבתי המשפט לתעבורה, להגשת ערעורים במידת הצורך וכן הלאה.

   מאחורי המשרד עומדים עו"ד חגי ואלון סער, המחזיקים בתואר במשפטים ובניסיון רב שנים. את התמחותם עברו אצל עו"ד דוד סער, הנחשב למשרד מוביל בתחומים דוגמת דיני נזיקין ותאונות דרכים, ומאז עברו מגוון השתלמויות עומק על מנת להרחיב את הידע שלהם. המשרד כיום נחשב לאחד המבטיחים בתחום בישראל, בין השאר הודות לרשימה הארוכה של הצלחות ולקוחות מרוצים שצבר במהלך השנים.

   לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ ראשוני, אנשי המשרד זמינים עבורכם במספר 072-3308588 או דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

    

   [brb_collection id="1513"]