עורך דין תעבורה בקריית גת
אזורי שירות

עורך דין תעבורה בקריית גת

מתגוררים בקריית גת? גם אתם, כמו כל אזרח אחר באזור הדרום (ובמדינת ישראל כולה), עלולים להיות מעורבים בתאונת דרכים או מואשמים בביצוע עבירת תנועה. הדבר החשוב ביותר הוא להתנהל נכון במקרים אלו, ומבחינה מעשית – ליצור קשר עם עורך דין תעבורה בקריית גת. בוודאי תשמחו לדעת שאתם נמצאים במקום הנכון בדיוק, מכיוון שמשרד עורכי דין חגי סער הוא מהבולטים בנוף המשפטי בתחום.

כל הסיבות לפנות לעורך דין תעבורה

לא קשה להבין מדוע עו"ד תעבורה בקריית גת הוא האיש הנכון עבורכם בכל מקרה של עבירת תנועה או תאונת דרכים. מעבר לפוטנציאל הנזק האפשרי בגוף או ברכוש – שלוקח אותנו לשדה החיוני של דיני נזיקין – מדובר כאן בתחום בעל משמעויות שעלולות להיות פליליות. האדם המואשם בעבירות מהסוג הזה (למשל נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות או אי ציות לתמרורים) עלול להיענש בצורה חמורה: החל מקנס כספי וצבירת נקודות חובה במקרה הפשוט יותר, דרך שלילת הרישיון נהיגה ועד למאסר מאחורי סורג ובריח.

עורך דין תעבורה בקריית גת יכול לשנות את התמונה לחלוטין. הידע הרחב שלו בסעיפים המשפטיים ובתקדימי העבר מאפשר גיבוש של אסטרטגיה מותאמת למקרה, באמצעותה ידו של המיוצג עשויה להיות על העליונה. בין אם מדובר בריכוך משמעותי של העונש ובין אם בביטול מוחלט של האשמה, בתרחיש האופטימי ביותר, מדובר כאן בצעד שיכול לשנות את חייו. ללא עורך דין אחוזי ההצלחה בתיק בתחום דיני התעבורה עלולים להיות נמוכים מאוד.

אל תהססו לקבל סיוע משפטי

ההתנהלות שלכם לאחר המפגש עם שוטרי התנועה יכולה לקבוע משמעותית את התוצאות בתיק הנתון. קחו לדוגמה את העדות הראשונית הנגבית מהאדם המואשם. אם הוא אינו מקבל את ההכוונה הנדרשת, הוא עלול לחטוא בעדות שתכניס אותו לבור שהיציאה ממנו היא קשה ולעיתים אף נראית בלתי אפשרית.

המשמעות של כך פשוטה: מרגע שבו אתם מעורבים בעבירת תעבורה (לכאורה או שלא), בתאונת דרכים או בכל מקרה המשתייך למטריה הרחבה של דיני תעבורה, מומלץ לפנות למשרד עורך דין תעבורה בקריית גת לקבלת ייעוץ ראשוני. ייתכן מאוד שעורך הדין ידרוש מהמיוצג שלו שלא לבצע או לומר דבר עד שהוא עצמו מגיע לשטח.

למה כדאי לכם לפנות למשרד עו"ד חגי סער?

משרד עורכי דין חגי סער מחזיק במוניטין רב שנים בתחום דיני התעבורה, באזור הדרום ומחוצה לו. המדובר הוא במשרד בוטיק העוסק אך ורק בתחום של דיני תעבורה, מה שמקנה לו יתרון משמעותי. בדרך זו אתם יכולים להבטיח שהידע והניסיון שלו בתחום יהיו הרחבים ביותר שאפשר לצפות, מה שמשפר משמעותית את אחוזי ההצלחה במקרה נתון. המשרד מעניק ייצוג מלא לכל אורך הדרך, כולל ייצוג בערכאות המשפטיות הרלוונטיות לתחום והתנהלות מול השחקנים השונים בשדה המשחק.

כשבוחנים משרד עו"ד תעבורה בקריית גת, חשוב בדיוק לראות מיהן הנפשות הפועלות. עו"ד חגי ואלון סער מחזיקים במלוא הידע, הניסיון וההכשרה בתחום. שניהם בוגרי לימודי משפטים, שעברו את התמחותם במשרד של אביהם – עו"ד דוד סער – העוסק בתחומי דיני עבודה, דיני נזיקין ותאונת דרכים. במהלך השנים הם לקחו חלק בהשתלמויות מקצועיות רבות, בהתאם לתחום הפעילות של המשרד. משרד עו"ד חגי סער רשם במהלך השנים לא מעט הצלחות מרשימות, כולל במקרים סבוכים בכל קנה מידה.

זקוקים למידע נוסף? מעוניינים בייעוץ ראשוני? צוות המשרד ישמח לעמוד לשירותכם בטלפון 072-3308588 או דרך האתר.

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים בקריית גת – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  popularאוכלוסיה49.2 אלף
  licenseאוכלוסיה פעילה 40.9 אלף
  accidentכמות תאונות50 תאונות בשנה
  injuredכמות נפגעים77 בני אדם, שהם 1.6 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה ו-1.9 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה הפעילה
  rankingדרגת הפגיעה72 קל (93.5%), 4 קשה (5.2%), הרוג אחד (1.3%)
  statusסטטוס נפגעים 21 הולכי רגל (27.2%), 56 נהגים ונוסעים (72.8%)
  ageגיל הנפגעים1 בגיל 0-4 (1.3%), 3 בגיל 5-9 (3.8%), 5 בגיל 10-14 (6.5%), 57 בגיל 15-65 (74%), 11 בגיל 65 ומעלה (14.4%)
  car-typesסוגי כלי הרכב
  המעורבים בתאונות
  63 מכוניות פרטיות, 10 מוניות ומכוניות מסחריות, 2 משאיות, אוטובוס אחד, אוטובוס זעיר אחד, 3 אופנועים ו-3 כלי רכב אחרים

  תחנו משטרה בקריית גת

  שםכתובתטלפון
  תחנת קריית גת לכיש 2, קריית גת08-6872222

  משרד הרישוי בקריית גת

  שםכתובת
  הרימון 70, קריית גתא', ג'-ה' : 08:30-13:00

  רשיומט בקריית גת

   

  שםכתובתנגישות
  סופר פארם מרכז ביגהדרום 3, קריית גתהלשכה נגישה

  מצלמות מהירות בחיפה

  כביש 40

  כביש 40 קריית גת

  מהירות מותרת – 90 קמ"ש.קבל הוראות נסיעה

  כביש 35 מערב

  כביש 35 מערב

  מהירות מותרת – 70 קמ"ש.קבל הוראות נסיעה

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   [brb_collection id="1513"]