עורך דין תעבורה ברמת גן

עורך דין תעבורה ברמת גן

צוות משרדנו מעניקים ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לחשודים ולנאשמים בעבירות התנועה השונות, לרבות נהיגה בשכרות, שלילת רישיון נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בזמן פסילה, מחיקת נקודות תעבורה ועוד, והשיגו עבור לקוחותיהם תוצאות מעולות.

רמת גן מהווה ציר תנועה מרכזי שבו עוברים בימים כתיקונם עשרות אלפי רכבים ביממה, בדרכם למקומות העבודה, למרכזי תעשיה ומסחר, וכמובן – גם בדרך הביתה. אין זה מפתיע, אם כן, לאור העומס הגובר בכבישי המרכז, הלחץ והפקקים, ועבודות הרכבת הקלה, שנהגים רבים ברמת גן והסביבה נעצרים ונקנסים בעקבות ביצוע עבירות תנועה. 

במדריך שלפניכם נסביר מהן עבירות תעבורה בראי חוקי התנועה במדינת ישראל, וכיצד עורך דין תעבורה ברמת גן יכול לסייע לכם, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים או עבירת תעבורה המחייבת דיון בבית דין לתעבורה באזור רמת גן והסביבה. 

אילו עבירות נחשבות כעבירות תעבורה? עורך דין תעבורה ברמת גן מסביר

עבירות תעבורה הן כל עבירת תנועה המתבצעת על כבישי ישראל בידי נהגים בכלי רכב והולכי רגל כאחד, בין אם מדובר על עבירה שהובילה לתאונת דרכים ובין אם לא. נהג שנתפס "על חם" בביצוע עבירת תעבורה עשוי לקבל דוח, רישום נקודות לחובתו, להיעצר או להידרש לעמוד למשפט בבית דין לתעבורה. הדבר נכון גם במקרה שבו עבירת התנועה לא גרמה לנזקי רכוש או פגיעה בנפש.
במצב כזה, עשוי נהג להזדקק לייצוג משפטי מטעם עורך דין תעבורה.

על ההשלכות הקטלניות של עבירות תעבורה ברמת גן ובכלל

מדי שנה מקפחים מאות ישראלים את חייהם בדרכים, ולכן קשה לערער על נחיצותם של מאמצי האכיפה בתחום כאוב זה. אף שכולנו בני אדם וכולנו חשופים לביצוע טעויות על הכביש, מבחינת החוק היבש, אין כל הצדקה לביצוע עבירות תנועה. הרציונל הוא הגיוני: על טעות בשיקול הדעת של אדם אחד, עשוי אדם אחר לשלם ברכושו, בגופו ואף בחייו.

לכן המחוקק אינו מקל ראש בעבירות תנועה וגם לא בתי הדין לתעבורה ברמת גן, ובכל מקום אחר בישראל. מדיניות זו, נועדה בסופו של יום, ליצור רתיעה בסיסית בקרב ציבור הנהגים, מפני נהיגה בלתי זהירה ובלתי אחראית בכבישי ישראל. מכאן החשיבות הרבה של קבלת ייצוגי משפטי הולם מעורך דין תעבורה ברמת גן, בתנהלות מול גופי האכיפה והמשפט המקומיים.

מי זקוק לשירותיו של עורך דין תעבורה ברמת גן?

למרבה הצער, עבירות תעבורה אינן ניתנות למניעה מוחלטת, גם בקרב אלו מאיתנו שמחשיבים את עצמם כנהגים זהירים במיוחד. לעתים, בעקבות חוסר תשומת לב רגעי מצד הנהג, הוא או היא עלולים לעבור עבירת תנועה בתום לב ומבלי משים, כגון ביצוע פניית פרסה בלתי חוקית, חצייה של קו הפרדה רצוף שהיה לפני רגע מקווקו, או נסיעה ברמזור אדום שלא הספיקו לבלום לקראתו. 

כאשר מדובר על תקרית בכבישים שאירעה בתחומי רמת גן או בסביבתה, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין שמכיר אישית את האזור, כמו עורך דין תעבורה ברמת גן.

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים ברמת גן – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow
  popular אוכלוסיה  149.9 אלף איש
  license אוכלוסיה פעילה  246.1 אלף איש
  accident כמות תאונות  267 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה
  injured כמות נפגעים  315 קל (90.2%), 33 קשה (9.6%), הרוג אחד (0.2%)
  ranking דרגת הפגיעה 99 הולכי רגל (28.3%), 242 נהגים ונוסעים (69.3%), 8 רוכבי אופניים (2.4%)
  status סטטוס נפגעים 166 הולכי רגל (18.7%), 718 נהגים ונוסעים (80.9%), 3 רוכבי אופניים (0.4%)
  age גיל הנפגעים  7 בגיל 0-4 (2%), 7 בגיל 5-9 (2%), 9 בגיל 10-14 (2.5%), 225 בגיל 15-65 (64.6%), 101 בגיל 65 ומעלה (28.9%)
  car-types סוגי כלי הרכב
  המעורבים בתאונות
   מכוניות פרטיות, 35 מוניות ומכוניות מסחריות, 8 משאיות, 15 אוטובוסים, אוטובוס זעיר אחד, 96 אופנועים, 9 זוגות אופניים ו-25 כלי רכב אחרים

  תחנות משטרה ברמת גן

  שם כתובת
  נקודת הבורסה הרקון 17, רמת גן

  משרדי רישוי באזור רמת גן

  שם כתובת שעות פתיחה
  משרד הרישוי בחולון הלוחמים 1, חולון  א'-ה': 08:00-13:00, ג': 15:30-18:00

  רשיומטים ברמת גן

   

  שם כתובת נגישות
  סניף סופר פארם  בן גוריון 183, רמת גן הלשכה אינה נגישה

  מצלמות מהירות בבבת ים

  ז’בוטינסקי

  ז'בוטינסקי, רמת גן, ישראל

  מצלמת מהירות על רחוב ז’בוטינסקי (כביש 481) לכיוון מזרח, בהצטלבות עם רחוב ביאליק, מהירות מותרת – 50 קמ"ש. קבל הוראות נסיעה

  אלוף שדה

  דרך אלוף שדה, רמת גן, ישראל

  מצלמת מהירות על רחוב אלוף שדה לכיוון מזרח, בהצטלבות עם יצחק רבין, מהירות מותרת – 60 קמ"ש. קבל הוראות נסיעה

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow
   ייעוץ בוואטסאפ ייעוץ בוואטסאפ