עורך דין תעבורה בשדרות

עורך דין תעבורה בשדרות

גרים בשדרות? ייתכן מאוד שזה לא יפסח גם עליכם. כל נהג, אפילו הזהיר ביותר, עלול להיות מעורב בתאונת דרכים. רבים אחרים מואשמים בביצוע של עבירת תעבורה, לעיתים על לא עוול בכפם. אלו הם מקרים מתסכלים, שעלולים להסתיים באי נעימות רבה ובעונשים כבדים – אלא אם עושים את המובן מאליו ופונים לקבלת סיוע ממשרד עורך דין תעבורה בשדרות מהשורה הראשונה. זה בדיוק מה שהמשרד של עו"ד חגי סער מספק עבורכם.

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  למה אסור להתנהל באופן עצמאי?

  יש אנשים שסבורים שהם יכולים לוותר על ייצוג משפטי במקרים של עבירות תנועה או תאונת דרכים, ומייצגים את עצמם – בין השאר מתוך רצון לחסוך כספים. אולם מה שנראה זול עבורם מוכיח את עצמו כיקר מאוד. בתי המשפט בישראל נוטים כיום להחמיר עם הענישה על עבירות תעבורה, ומי שאינו מגבש קו הגנה הולם באמצעות עורך דין תעבורה בשדרות עלול למצוא את עצמו מתמודד עם עונשים דוגמת קנס כספי כבד, שלילה של הרישיון לפרק זמן נתון או לצמיתות או אפילו מאסר.

  עורך דין עשוי לשנות את התמונה לחלוטין. הידע הרחב שלו בעולם דיני התעבורה, לרבות הסעיפים הקטנים ביותר והתקדימים המשפטיים החשובים ביותר, עשוי לגרום לגיבושה של אסטרטגיית הגנה מושלמת עבורכם. בנוסף הוא יכול לסייע בשלבים השונים הדרושים לאורך הדרך, דוגמת איסוף מסמכים (חוות דעת רפואיות למשל), התנהלות מול משרדי הרישוי באזור הדרום וכן הלאה.

  חשיבות הייעוץ הראשוני

  לאחר שגמלה בליבכם ההחלטה לפנות לשירותיו של עו"ד תעבורה בשדרות, חשוב שתזכרו שהעיתוי הוא בהחלט משמעותי. ההחלטה המועילה ביותר שאפשר להעניק לכם היא לא להשתהות, אלא לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני והדרכה עם תחילת המקרה: טרם העדות הראשונית במקרה של עבירת תנועה חמורה, למשל, או ברגעים שאחרי תאונת דרכים.

  עורך הדין יוכל לכוון אתכם כיצד בדיוק להתנהל במצבים מלחיצים אלו, בהם קשה לעיתים לחשוב בצורה רציונלית או לראות את התמונה באופן הנכון. כך למשל לאחר תאונת דרכים, עורך הדין ידריך אתכם מה לעשות: תיעוד זירת האירוע, לקיחת פריטי הרכב, הנהג והביטוח, איתור עדים פוטנציאליים וכדומה.

  ברמה הכללית, עורך דין תעבורה בשדרות יכול בהחלט ללוות אתכם לכל אורך הדרך. לכן עליכם לוודא שהזמינות שלו היא גבוהה, ושפרמטר המרחק אינו משחק תפקיד. משרד המציע את שירותיו בשדרות ובאזור הדרום יהפוך לכם את החיים לפשוטים הרבה יותר, יקל על ביצוע הפגישות ויגדיל לכן את אחוזי ההצלחה.

  small-contact-img
  לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

   s2-arrow

   מהם היתרונות של משרד עו"ד חגי סער?

   משרד עורכי דין חגי סער נחשב לאחד המבטיחים בישראל בתחום של דיני תעבורה ותאונות דרכים, המהווה תחום העיסוק העיקרי שלו. מדובר ביתרון משמעותי שיכול להבטיח שצוות המשרד מחזיק בכל הידע והניסיון הדרושים על מנת לייצג את לקוחותיו נאמנה בתיקי התעבורה השונים. בהקשר הזה ראוי לבחון את הניסיון רב השנים של עורכי דין חגי ואלון סער, העומדים בראש המשרד: החל מסיום לימודי משפטים, דרך ההתמחות אותה עברו במשרד עו"ד דוד סער (המתמחה בין השאר בתאונות דרכים ובתחום הנזיקין) ועד להשתלמויות העומק המקצועיות בהן הם לוקחים חלק מפעם לפעם עד עצם היום הזה, תוך הנחה שבתחום דיני התעבורה אין גבול לידע שעורך הדין יכול לצבור.

   בין נושאי העיסוק של המשרד ניתן למנות:

   מכיוון שזהו משרד בוטיק הפועל בזמינות גבוהה עבור לקוחותיו, הם זכאים לייצוג משפטי מקיף לכל אורך הדרך. זה מתחיל עם הייעוץ הראשוני, שמאפשר להבין מהו קו ההגנה הכללי שאפשר ללכת עליו. המשרד מתנהל מול הגורמים השונים בתחום ואף מעניק במידת הצורך את הייצוג הדרוש בבתי המשפט לתעבורה ובבתי משפט השלום.

   המשרד זמין לכל שאלה או התייעצות במספר 072-3308588 או דרך אתר האינטרנט.

   [brb_collection id="1513"]