נהיגה עם טלפון נייד – דוח על טלפון

עורך דין תעבורה מומלץ | איך לנצח בבית המשפט?

שתף מאמר
author-photo
עו"ד אלון סער img-dot
21/12/23

אין ספק שישנם הרבה עורכי דין לענייני תעבורה במדינת ישראל, אבל איך מוצאים עורך דין תעבורה שיינצח עבורכם בבית המשפט?

שכירת שירותיו של עורך דין תעבורה ללא המלצות וללא הכרות מוקדמת היא מאין "חתול בשק", וכבר היו פעמים שאנשים הצטערו על כך ששילמו שכר טרחה לעורך דין תעבורה ולבסוף לא קיבלו את התוצאה הרצויה שקיוו לה, או את התוצאה שאותה הבטיח עורך הדין.

 

אז איך לבחור עורך דין תעבורה מומלץ? כך עושים את זה נכון!

  1. ביקורות בגוגל – כך תדעו אם מדובר בעורך דין תעבורה מומלץ: כל אזרח במדינת ישראל יודע שהיום הכל אפשר לקרוא בגוגל. כל בעל מקצוע מכובד, ובוודאי עורך דין תעבורה מומלץ, יופיע אם תחפשו את שמו בגוגל. כמות הביקורות על עורך דין תעבורה בהחלט יכולה להוות אינדיקציה על איזה שירות תקבלו, שכן מדובר בביקורות שלא ניתן לזייף ועל מנת לכתוב ביקורת על המשתמש שכתב אותה להיות מקושר לחשבון ג'י מייל בגוגל (עם מספר טלפון אישי שלו), ולכן לא סביר שבעל עסק יפתח חשבונות ג'י מייל רבים עם מספרי טלפון שונים – רק בשביל ביקורות טובות בגוגל. לכן, עורך דין תעבורה מומלץ יהיה זה שיש לו מאות ביקורות של 5 כוכבים בגוגל, וכך תדעו שאתם בידיים טובות. אם מאות אנשים החליטו להשקיע מזמנם ולדרג את עורך הדין בביקורת טובה, כנראה שיש סיבה לכך.
  2. תבקשו מעורך הדין לשלוח לכם הצלחות קודמות בתיקים דומים: עורך דין תעבורה מומלץ לא יהסס לשלוח לכם הצלחות רבות של לקוחותיו במקרים דומים לשלכם, ולכן אל תהססו לפנות לעורך הדין ולבקש הוכחות על כך שהוא באמת מקצועי ומיומן. שימו לב, שישנם עורכי דין שיסרבו לעשות זאת בגלל חיסיון, כלומר בגלל שישנם פרטים מזהים על לקוחותיהם שהם אינם מעוניינים לשתפם עם כל אחד (ובצדק, כנראה שגם אתם לא הייתם מעוניינים שפרטיכם יפורסמו לכל אחד שמבקש), אך יחד עם זאת ניתן לשלוח את ההצלחות באמצעות השחרת פרטי הנאשם, וככה תוכלו לעיין בפסקי הדין שהשיג עורך הדין לתעבורה במקרים דומים לשלכם. הצלחות בתיקים דומים בהחלט מצביעים על כך כי מדובר בעורך דין תעבורה מומלץ!!
  3. התקילו את עורך הדין בשאלות על התהליך שאתם הולכים לעבור: דרך נוספת לבחור עורך דין תעבורה מומלץ, היא לבקש ממנו פרטים על התהליך שאתם הולכים לעבור לאחר שתשלמו לו את שכר הטרחה שביקש. עורך דין שיתחמק מלענות, ולא ייתן לכם מידע מקצועי וקונקרטי, סביר להניח שהוא אינו מיומן מספיק ולכן לא בטוח בדרך שעליו יהיה לפעול. למרבה הצער, כבר הגיעו אלינו שמועות מלקוחות על עורכי דין שמבטיחים תוצאות ולבסוף לא מקיימים, והדבר נובע בדרך כלל בגלל חוסר מקצועיות בתחום. עורך דין תעבורה מומלץ יספר לכם על התהליך, יאמר לכם בדיוק על כל שלב ושלב, וכמובן ייתן לכם תוצאה צפויה הגיונית ולא סתם יבטיח הבטחות "על הקרח". אם זה נשמע טוב מדי, תחשדו. למשל, עורך דין שמבטיח בתיק נהיגה בשכרות שאתם תצאו עם חודשיים שלילה בלבד, כנראה שלא יקיים את שהבטיח, מאחר ונדירים המקרים שבהם נהגים שנתפסו נוהגים בשכרות קיבלו רק חודשיים שלילה בלבד (עבירה שעליה יש פסילת מינימום בחוק של שנתיים פסילה!!).
  4. שימו לב למחיר שמבקש עורך הדין עבור הייצוג: גבוה מדי או נמוך מדי – מומלץ לחשוב פעמיים!

עלות הייצוג הוא אחד הפקטורים שיש לשים לב אליהם כאשר מחפשים עורך דין תעבורה מומלץ. בדרך כלל, על דו"ח פשוט יחסית (כלומר דו"ח שאינו מסוג של הזמנה לדין, אלא דו"ח מסוג ברירת משפט, שבו הנהג בוחר האם ברצונו להישפט או האם ברצונו לשלם את הדו"ח), כמו דו"ח טלפון, דו"ח מהירות, דו"ח חגורה וכו', המחיר לא אמור להיות גבוה מדי עבור הייצוג. על מנת לדעת מהו מחיר "סביר" לייצוג, מומלץ להתקשר לכמה עורכי דין ולשמוע מה הם מבקשים. אך שימו לב! מחיר נמוך מדי עלול להצביע על עורך דין לא מקצועי, וכמו כל דבר בחיים – אם המחיר נמוך מדי כנראה שיש לזה סיבה. לעומת זאת, גם מחיר גבוה מדי מצביע על עורך דין שנותן תמורה נמוכה ביחס למחיר שביקש, ועל כך נאמר: "לא צריך פרה שלמה בשביל כוס חלב".

לסיכום נאמר, כי הטיפ החשוב ביותר לבחירת עורך דין תעבורה מומלץ הוא בדיקת ביקורות בגוגל – כי אין כמו להגיע לעורך דין על ידי המלצות מלקוחות אחרים!!!

הצלחות המשרד – עורך דין תעבורה מומלץ –  ביקורות אמיתיות מלקוחות [מעודכן לשנת 2024]!!

  • זיכוי מעבירה של נהיגה בשכרות (ביקורת מאומתת מגוגל)

לקוח משרדנו הגיע אלינו עם אישום חמור של נהיגה בשכרות, בכמות של 560 מיקרוגרם לליטר אוויר נשוף. תחילה התביעה המשטרתית רצתה עליו עונש פסילה של שנתיים, ולאחר משא ומתן הסכימה להפחית את העונש ל-8 חודשים בלבד. בסופו של יום, משרדנו נלחם עבורו והצליח לסיים את בזיכוי מוחלט, כך שהלקוח לא קיבל עונש בכלל – לא פסילה בפועל, לא פסילה על תנאי, לא קנס כספי ולא נקודות תעבורה.

  • ביטול כתב אישום של נהיגה בשכרות לנהג חדש (ביקורת מאומתת בגוגל)

לקוח משרדנו, שהיה נהג חדש, הגיע אלינו עם אישום חמור של נהיגה בשכרות בכמות של 350 מ"ג. אין צורך לומר, שבתי המשפט לתעבורה מחמירים יותר עם נהג חדש מאשר עם נהג 'רגיל', ולכן הלקוח חשש מאוד ממה שהוא צפוי לקבל בבית המשפט. לאחר הוצאת חומרי החקירה על ידי משרדנו, מעבר מדוקדק עליו ומציאת כשלים רבים, שוחחנו עם התביעה המשטרתית והסברנו לה מדוע כדאי לה לרדת מהתיק. התביעה בהתחלה סירבה, ורצתה שהלקוח יישא בעונש של פסילת רישיון נהיגה למשך 8 חודשים. משרדנו לא וויתר, והצליח לשכנע את התביעה  לבטל את כתב האישום במלואו!!!

  • עונש מקל בעבירה של נהיגה במהירות מופרזת – 175 קמ"ש במקום 90 קמ"ש (ביקורת מאומתת בגוגל)

לקוח משרדנו הגיע אלינו עם אישום של נהיגה במהירות מופרזת בעת שנהג על 175 קמ"ש בכביש שבו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש בלבד. מדובר על 85 קמ"ש מעל המותר, כאשר אין ספק שאם הוא היה מורשע, בית המשפט לתעבורה היה גוזר עליו עונשים חמורים כגון: פסילת רישיון נהיגה לתקופה של חצי שנה ומעלה לפחות, פסילה על תנאי, קנס כספי של אלפי שקלים, ואף במקרים מסוימים גם מאסר על תנאי או מאסר בפועל!!

לאחר ייצוג משרדנו, ולאחר מספר פגישות עם התביעה המשטרתית, הצלחנו לתקן את כתב האישום לנהיגה במהירות בלתי סבירה, ולהשיג ללקוח פסילה של 7 ימים בלבד!!!

  • ביטול דו"ח של שימוש בטלפון בזמן נהיגה (ראו מאות ביקורות שכתבו עלינו בגוגל):

למשרדנו הצלחות רבות על לקוחות שהגיעו אלינו עם דו"חות של שימוש בנייד שלא באמצעות דיבורית (דו"חות טלפון) אשר בוטלו לחלוטין לאחר ייצוגנו – כלומר ללא קנס וללא נקודות בכלל!! מדובר על מאות דו"חות כאלו שמשרדנו מצליח לבטל מדי שנה. בקצרה נאמר, כי משרדנו פועל להגשות בקשה לביטול דו"ח, תוך שהוא מנמק ומפרט את הסיבות שבגללן יש לבטל את הדו"ח, ולעיתים קרובות הבקשות מתקבלות במלואן והדו"ח טלפון מתבטל באופן מלא! כנסו לקרוא עלינו בדף הביקורות של גוגל, ותתרשמו בעצמכם מלקוחות רבים שהצלחנו לבטל להם את הדו"ח טלפון במלואו.

  • ביטול דו"ח נהיגה במהירות מופרזת (ראו מאות ביקורות שכתבו עלינו בגוגל):

לקוחות רבים פונים למשרדנו על מנת שנבטל להם דו"ח על נהיגה במהירות מופרזת. ואכן, משרדנו מצליח להביא לביטולם של מאות דו"חות מהירות בשנה. הסיבות לביטול יכולות להיות רבות ומגוונות: מקצועיות, שימת לב לפרטים הקטנים שמביאים לביטול הדו"ח, טענות משפטיות והצגת פסיקות עדכניות של בתי משפט ועוד. משרדנו מומחה בייצוג נאשמים בעבירות של נהיגה במהירות מופרזת, וכפועל יוצא הוא מצליח לבטל דו"חות מהירות, בין היתר בשל הכרת נוהלי האכיפה המשטרתיים והכרת אופן הפעולה של מכשירי האכיפה הקיימים (מצלמת מהירות א'3, מד מהירות לייזר ממל"ז, מכשיר הדבורה ועוד). כנסו לקרוא עלינו בדף הביקורות של גוגל, ותתרשמו בעצמכם מלקוחות רבים שהצלחנו לבטל להם את הדו"ח מהירות במלואו, כלומר גם את הקנס וגם את הנקודות!!

סער משרד עורכי דין לתעבורה | עורך דין תעבורה מומלץ:

משרדנו נחשב בשוק לאחד המשרדים המובילים בענייני תעבורה, אשר מייצג נאשמים רבים בעבירות תעבורה מהקלות ועד החמורות ביותר. צוות המשרד מונה מספר עורכי דין לתעבורה, כולו בעל ניסיון עשיר בייצוג נאשמים בתיקים מורכבים, וזו גם הסיבה שלמשרדנו יש אינספור הצלחות בתיקי תעבורה. כנסו לגוגל וקראו עלינו ביקורות מלקוחות מרוצים!! עשו השוואה בין כמו הלקוחות שהמליצו עלינו לבין המלצות על משרדים אחרים, והחליטו בעצמכם אם משרדנו הוא המשרד הנכון לייצגכם בעבירת תעבורה שיוחסה לכם!

 משרדנו שם דגש מיוחד על מקצועיות, שירות, זמינות והגנה על רישיון הנהיגה של קהל לקוחותינו!

לשירותכם בכל עת,

סער – משרד עורכי דין לתעבורה

[brb_collection id="1513"]