עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ברמת גן

שתף מאמר
author-photo
עו"ד אלון סער img-dot
05/05/21

עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ברמת גן

אם זומנתם לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, תהא סיבת הזימון אשר תהא, ועל אחת כמה וכמה אם רישיונכם נפסל על-ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – כנראה שאתם זקוקים לסיועו של עורך דין תעבורה המתמחה בתחום.

עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ברמת גן, אשר לו ניסיון ומומחיות בייצוג וטיפול מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יוכל לסייע לכם להתמודד מול הגוף הלא פשוט הזה שנקרא "המכון הרפואי לבטיחות בדרכים", ובכך להגדיל משמעותית את סיכוייכם לקבל את רישיון הנהיגה אותו רציתם, או לשמור על רישיון הנהיגה שיש לכם. ובנושא זה אולי תהיו מעוניינים לגלות שסיכמנו לכם את הנושא על שלילת רישיון נהיגה, שיהווה לכם איזה שהוא מידע דומה.

איך עו"ד המכון הרפואי לבטיחות בדרכים יכול לסייע לכם?

ראשית, בל נשכח שבמקרה שהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים פסל את רישיון הנהיגה שלכם, ניתן להגיש על החלטה זו ערר לוועדת ערר. אותה ועדת ערר יושבת בביתן 17 בתוך בית החולים תל השומר שברמת גן. כך שאם מקום מושבו של עורך דין המכון הרפואי במרכז, ובפרט ברמת גן, סביר להניח שמייצג הוא נהגים רבים מול ועדת הערר.

אך כמובן שבכך לא מתמצא הטיפול והעזרה שעו"ד המכון הרפואי יכול להעניק לכם, ולהלן מישורים נוספים שבהם ניתן להיעזר בשירותיו של עו"ד תעבורה המתמחה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים:

 • הגשת טפסים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.
 • הגשת בקשות לבדיקה מחדש לאחר תום תקופת הפסילה.
 • הכנת החומר הרפואי ובניית אסטרטגיה נכונה להגדלת הסיכויים לשמור על רישיון הנהיגה.
 • הכנה לקראת המבחנים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, לרבות הכנה לשיחה עם פסיכולוג והכנה למבחן מול מחשב.
 • הגשת ערר לוועדת ערר.
 • ייצוג בוועדת ערר.
 • הגשת ערעור לערכאה שיפוטית על החלטות ועדת ערר.

ועוד…

small-contact-img
לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

  s2-arrow

  מה רצוי לעשות אם זומנתם לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

  ראשית, אם קיבלתם זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, קודם כל ולפני הכל חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין תעבורה המתמחה בייצוג מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  ייעוץ שכזה יכול למנוע מכם לעשות טעויות קריטיות שיכולות לעלות לכם ברישיון הנהיגה שלכם.

  לאחר קבלת הייעוץ הראשוני, רצוי מאוד לקבל הסבר מפורט אודות התהליך והבדיקות שמחכות לכם במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  כולנו יודעים שידע הוא כוח, ואם תדעו מה מחכה לכם, תהיו בטוחים יותר בעצמכם, לא תופתעו, ותדעו בדיוק כיצד עליכם לפעול. ההכנה לקראת הבדיקות היא קריטית וחשובה ביותר במיוחד למי שזומן לראשונה לבצע בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  מה רצוי לעשות אם רישיון הנהיגה שלכם נפסל על-ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

  במצב שכזה, הדרך הנכונה והיעילה ביותר לנסות להשיב את רישיון הנהיגה, היא באמצעות הגשת הודעת ערר מפורטת ומנומקת, שנוסחה על-ידי עורך דין תעבורה מיומן.

  לאחר הגשת הודעת הערר, יוזמן הנהג לוועדה בפני שלושה רופאים. לוועדה זו רצוי מאוד להגיע עם ליווי של עורך דין תעבורה.

  ללא ייצוג של עורך דין בוועדת הערר, הסיכויים לשכנע את ועדת הערר יהיו קלושים ביותר, ואילו לעומת זאת, אם עורך דין תעבורה מלווה בוועדת הערר ומייצג אתכם, ידע הוא להציג הדברים בצורה נכונה, תוך שימת דגש על הדברים החשובים והצנעת הדברים "הבעייתיים", ובכך למעשה להגדיל משמעותית את הסיכוי לשמור על רישיון הנהיגה שלכם.

  לסיכום

  אם זומנתם לבצע בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, או אם רישיון הנהיגה שלכם נפסל או עוקל על-ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עשו לעצמכם טובה ופנו בהקדם לעורך תעבורה המתמחה בייצוג נהגים מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  משרדנו עוסק בייצוג נהגים מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מזה שנים, וצוות משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין בנושא.

  סער – משרד עורכי דין לתעבורה

  [brb_collection id="1513"]