עורך דין תעבורה בבת ים

סער – משרד עורכי דין תעבורה עומדים לרשות תושבי בת ים בשעה ימים בשבוע 24 שעות ביממה. אתם מוזמנים לפנות למשרדנו בכל שלב, אך כמובן שמומלץ לפנות למשרדנו החל מהשלבים הראשונים של ההליך. הדבר מסייע לנו להשיג עבור לקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר בנסיבות המקרה.

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

נתונים סטטיסטיים אודות תאונות דרכים בבת ים

עצרו אתכם על עבירת תנועה שביצעתם לכאורה באזור בת ים? זומנתם לדיון בבית דין לתעבורה בעקבות נהיגה בשכרות או שימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה? חציתם קו הפרדה רצוף או ביצעתם פניית פרסה אסורה? עורך דין תעבורה בבת ים הוא הכתובת עבורכם, כפי שנסביר במאמר הבא.

איך בוחרים עורך דין תעבורה בבת ים?

אם חיפשתם עורך דין תעבורה בבת ים, לפני הכל חשוב שתשימו דגש על כך שאכן מדובר יהיה על עורך דין שתחום התמחותו הינו דיני תעבורה בישראל. זאת משום שישנה חשיבות רבה להיכרות של עורך הדין עם פקודת התעבורה, לצד חוקי העזר העירוניים בעיר בת ים ולא פחות חשוב מכך – עם גורמי האכיפה והגורמים המשפטיים בבית הדין האזורי לתעבורה.

האם עורך דין תעבורה יכול להקטין קנסות ולמנוע שלילת רישיונות?

המטרה העיקרית של פניה להתייעצות עם עורך דין תעבורה בבת ים, היא לשפר את סיכוייו של הנהג שנקנס ו / או עומד למשפט, לצמצם את חומרת העונש הצפוי לו ואף לבטלו.

 

פניה מוקדמת לקבלת ליווי משפטי מטעמו של עורך דין תעבורה בבת ים, מאפשרת לנהג לבנות תיק ראיות איתן שיאפשר להמתיק את פסק הדין שינתן בעניינו בבית הדין לתעבורה. זאת, כמובן, בהינתן והנסיבות שבהן בוצעה עבירת התעבורה לכאורה, לצד ההיסטוריה של הנאשם כנהג – מספקים הצדקה לצמצום סעיפי האישום שנצברו כנגדו. 

אילו שירותים מציע עורך דין תעבורה בבת ים?

להלן סוגי השירותים שניתן לקבל באמצעות משרד עורך דין תעבורה בבת ים:

 

  1. סיוע משפטי בתאונות דרכים:

במידה והייתם מעורבים, לא עלינו, בתאונת דרכים באזור בת ים והסביבה – הן מהצד הפוגע והן מהצד הנפגע, דעו כי זכותכם להתייעץ עם עורך דין תעבורה בבת ים ובכל מקום אחר בארץ. עורך דין תעבורה בבת ים מוסמך לספק לכם גם הכוונה משפטית מיידית, וגם ללוות אתכם בהליכים המשפטיים שיתקיימו בהמשך מול בתי הדין לתעבורה. 

 

  1. ייצוג בתיקי נהיגה בהשפעת אלכוהול:

נהיגה בשכרות היא עבירת תעבורה שנחשבת חמורה וככזו – היא מלווה במתן קנסות כבדים לנהגים הנאשמים בה. עם זאת, במקרים רבים בעזרת סיוע משפטי מעורך דין תעבורה בבת ים, מצליחים נהגים שנאשמו בנהיגה בהשפעת אלכוהול, להוכיח שבדיקת ה”ינשוף” בוצע בניגוד להנחיות או עם ציוד תקול, ובאופן זה – להפריך את ממצאיה. 

 

  1. ביטול רישום נקודות או הפחתתן:

במידה ונרשמו לרעתכם נקודות על עבירות תעבורה שביצעתם לכאורה בבת ים או בכל מקום אחר בישראל, רישיון הנהיגה שלכם נתון בסכנת שלילה. עם זאת, למותר לציין כי במקרים רבים, ניתן בעזרת סיוע משפטי של עורך דין תעבורה בבת ים, להפחית באופן חלקי ואף מלא את רישום הנקודות, כך שלא בהכרח מדובר על גזירת גורל. הפניה להתייעצות עם עורך דין תעבורה בבת ים בשלב מוקדם, תסייע לכם למצות את זכויותיכם גם בנושא רגיש זה.

בנוסף לנושאים שמנינו לעיל, משרדי עורך דין תעבורה בבת ים מעניקים גם שירותי ייעוץ בנושא נזקי רכוש לכלי רכב, וכן סיוע בנושא של ביטול דוחות תעבורה בבת ים והסביבה.

כיצד מוצאים עורך דין תעבורה בבת ים?

אם אתם זקוקים לשירותיו הטובים של עורך דין תעבורה בבת ים, הקפידו לחפש משרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני התעבורה, המתהדר בניסיון מגוון ורב שנים באזור בת ים, והצלחות בתיקי תעבורה רבים, עליהן יכולים להעיד לקוחות מרוצים שהמשרד מוכן למסור את פרטיהם בתור ממליצים.

 

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים בבת ים – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

אוכלוסיה

128.5 אלף איש

אוכלוסיה פעילה

79.8 אלף איש

כמות תאונות

238 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה

כמות נפגעים

331 בני אדם, שהם 2.6 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה ו-4.2 נפגעים לכל אלף איש מהאוכלוסייה הפעילה

דרגת הפגיעה

305 קל (92.1%), 24 קשה (7.2%), 3 הרוגים (0.7%)

סטטוס נפגעים

107 הולכי רגל (32.3%), 218 נהגים ונוסעים (65.8%), 6 רוכבי אופניים (1.9%)

גיל הנפגעים

7 בגיל 0-4 (2.1%), 8 בגיל 5-9 (2.4%), 14 בגיל 10-14 (4.2%), 213 בגיל 15-65 (64.4%), 89 בגיל 65 ומעלה (26.9%)

סוגי כלי הרכב המעורבים בתאונות

241 מכוניות פרטיות, 39 מוניות ומכוניות מסחריות, 7 משאיות, 18 אוטובוסים, 3 אוטובוסים זעירים, 49 אופנועים, 7 זוגות אופניים, ו-24 כלי רכב אחרים

תחנות משטרה בבת ים

שם תחנה כתובת טלפון
נקודת בת ים רחוב דוד רזיאל פינת רחוב ירקוני, בת ים 03-5555222

משרדי רישוי באזור בת ים

בבת ים אין משרד רישוי, אך ישנם שני משרדי רישוי קרובים.

שם כתובת שעות פתיחה
משרד הרישוי בחולון הלוחמים 1, חולון א' - ה' : 08:00-13:00 ; ג' : 15:30-17:45
משרד הרישוי בראשון לציון רחוב הרצל 30, ראשון לציון א' - ה' : 08:00-13:00

רשיומטים בבת ים

שם כתובת נגישות
סופר פארם העצמאות שדרות העצמאות 67, בת ים הלשכה אינה נגישה
מצלמות מהירות בבת ים

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים