עורך דין תעבורה ברמת גן

צוות משרדנו מעניקים ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לחשודים ולנאשמים בעבירות התנועה השונות, לרבות נהיגה בשכרות, שלילת רישיון נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בזמן פסילה, מחיקת נקודות תעבורה ועוד, והשיגו עבור לקוחותיהם תוצאות מעולות.

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

רמת גן

רמת גן מהווה ציר תנועה מרכזי שבו עוברים בימים כתיקונם עשרות אלפי רכבים ביממה, בדרכם למקומות העבודה, למרכזי תעשיה ומסחר, וכמובן – גם בדרך הביתה. אין זה מפתיע, אם כן, לאור העומס הגובר בכבישי המרכז, הלחץ והפקקים, ועבודות הרכבת הקלה, שנהגים רבים ברמת גן והסביבה נעצרים ונקנסים בעקבות ביצוע עבירות תנועה. 

 

במדריך שלפניכם נסביר מהן עבירות תעבורה בראי חוקי התנועה במדינת ישראל, וכיצד עורך דין תעבורה ברמת גן יכול לסייע לכם, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים או עבירת תעבורה המחייבת דיון בבית דין לתעבורה באזור רמת גן והסביבה. 

אילו עבירות נחשבות כעבירות תעבורה? עורך דין תעבורה ברמת גן מסביר

עבירות תעבורה הן כל עבירת תנועה המתבצעת על כבישי ישראל בידי נהגים בכלי רכב והולכי רגל כאחד, בין אם מדובר על עבירה שהובילה לתאונת דרכים ובין אם לא. נהג שנתפס “על חם” בביצוע עבירת תעבורה עשוי לקבל דוח, רישום נקודות לחובתו, להיעצר או להידרש לעמוד למשפט בבית דין לתעבורה. הדבר נכון גם במקרה שבו עבירת התנועה לא גרמה לנזקי רכוש או פגיעה בנפש.
במצב כזה, עשוי נהג להזדקק לייצוג משפטי מטעם עורך דין תעבורה.

על ההשלכות הקטלניות של עבירות תעבורה ברמת גן ובכלל

מדי שנה מקפחים מאות ישראלים את חייהם בדרכים, ולכן קשה לערער על נחיצותם של מאמצי האכיפה בתחום כאוב זה. אף שכולנו בני אדם וכולנו חשופים לביצוע טעויות על הכביש, מבחינת החוק היבש, אין כל הצדקה לביצוע עבירות תנועה. הרציונל הוא הגיוני: על טעות בשיקול הדעת של אדם אחד, עשוי אדם אחר לשלם ברכושו, בגופו ואף בחייו.

 

לכן המחוקק אינו מקל ראש בעבירות תנועה וגם לא בתי הדין לתעבורה ברמת גן, ובכל מקום אחר בישראל. מדיניות זו, נועדה בסופו של יום, ליצור רתיעה בסיסית בקרב ציבור הנהגים, מפני נהיגה בלתי זהירה ובלתי אחראית בכבישי ישראל. מכאן החשיבות הרבה של קבלת ייצוגי משפטי הולם מעורך דין תעבורה ברמת גן, בתנהלות מול גופי האכיפה והמשפט המקומיים.

מי זקוק לשירותיו של עורך דין תעבורה ברמת גן?

למרבה הצער, עבירות תעבורה אינן ניתנות למניעה מוחלטת, גם בקרב אלו מאיתנו שמחשיבים את עצמם כנהגים זהירים במיוחד. לעתים, בעקבות חוסר תשומת לב רגעי מצד הנהג, הוא או היא עלולים לעבור עבירת תנועה בתום לב ומבלי משים, כגון ביצוע פניית פרסה בלתי חוקית, חצייה של קו הפרדה רצוף שהיה לפני רגע מקווקו, או נסיעה ברמזור אדום שלא הספיקו לבלום לקראתו. 

 

כאשר מדובר על תקרית בכבישים שאירעה בתחומי רמת גן או בסביבתה, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין שמכיר אישית את האזור, כמו עורך דין תעבורה ברמת גן.

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים ברמת גן – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

אוכלוסיה

149.9 אלף איש

אוכלוסיה פעילה

246.1 אלף איש

כמות תאונות

267 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה

כמות נפגעים

349 בני אדם, שהם 2.3 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה ו-1.4 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה הפעילה

דרגת הפגיעה

315 קל (90.2%), 33 קשה (9.6%), הרוג אחד (0.2%)

סטטוס נפגעים

99 הולכי רגל (28.3%), 242 נהגים ונוסעים (69.3%), 8 רוכבי אופניים (2.4%)

גיל הנפגעים

7 בגיל 0-4 (2%), 7 בגיל 5-9 (2%), 9 בגיל 10-14 (2.5%), 225 בגיל 15-65 (64.6%), 101 בגיל 65 ומעלה (28.9%)

סוגי כלי הרכב המעורבים בתאונות

מכוניות פרטיות, 35 מוניות ומכוניות מסחריות, 8 משאיות, 15 אוטובוסים, אוטובוס זעיר אחד, 96 אופנועים, 9 זוגות אופניים ו-25 כלי רכב אחרים

תחנות משטרה ברמת גן

שם כתובת
נקודת הבורסה הרקון 17, רמת גן

משרדי רישוי באזור רמת גן

ברמת גן אין משרדי רישוי, אך ישנן תחנות רישוי בקרבה אליה

שם כתובת שעות פתיחה
משרד הרישוי בחולון הלוחמים 1, חולון א'-ה': 08:00-13:00, ג': 15:30-18:00

רשיומטים ברמת גן

שם כתובת נגישות
סניף סופר פארם בן גוריון 183, רמת גן הלשכה אינה נגישה
מצלמות מהירות ברמת גן

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים