עורך דין תעבורה בתל אביב

עורך דין תעבורה אלון סער ועורך דין תעבורה חגי סער מעניקים ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לנאשמים בכל עבירות התנועה, לרבות נהיגה בשכרות, שלילת רישיון נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בזמן פסילה, מחיקת נקודות תעבורה ועוד.

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים

תל אביב

מכירים את זה ששוטר עוצר אתכם ומספר לכם שביצעתם עבירת תנועה? ואת הקנס שמגיע ברגע שאחרי, אתם זוכרים? למרבה הצער, עבירות תעבורה ותאונות דרכים הן מנת חלקם של מרבית הנהגים בתל אביב הסואנת (ואזור גוש דן הפקוק), ללא קשר לגיל, מין או לכמות הניסיון שלכם על כבישי העיר הגדולה. 

כן, גם אם אתם רואים בעצמכם נהגים ונהגות סופר זהירים, זה עלול לקרות גם לכם, ובנסיבות מסוימות – זה עשוי לעלות לכם לא רק בדוח של מאות שקלים, אלא אף ברישיון הנהיגה שלכם ובעונש מאסר. כל זה, כשאת נזקי הגוף, הרכוש והפגיעה הנפשית – אנחנו אפילו לא מזכירים.

בשורות הבאות נסביר מה עושים אם נקלעתם למצב ביש שכזה, וכיצד עורך דין תעבורה בתל אביב יכול לסייע.

מי פנוי ברוטשילד? הרגע הזה שאתה מחפש עורך דין תעבורה בתל אביב

בין אם ביצעתם עבירת תעבורה ובין אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור תל אביב והמרכז, אתם בטח מודעים היטב לעבודה שכיום, בתי הדין לתעבורה בישראל אינם מתייחסים בקלות ראש לעברייני תנועה ואף נוטים להחמיר עם מי שנתפס בקלקלתו כשההגה בידו. מלחיץ, נכון?!

לאור מגמת ההחמרה של גורמי האכיפה והמשפט עם נהגים שעברו על חוקי התנועה, גם נהג שבטוח בצדקתו עלול לגלות למגינת ליבו שהוא נדרש לשלם קנס כבד, או לצבור נקודות לחובתו, ואף לאבד את רישיון הנהיגה שלו באופן זמני או ממושך. עבירות תעבורה חמורות יכולות להסתכם גם בעונשי מאסר ובסנקציות פליליות.


נשאלת אם כן השאלה – האם יש דרך להמתיק את רוע הגזירה? התשובה היא: בהחלט כן, אבל הרבה תלוי בכך שתדאגו ליצור קשר עם עורך דין תעבורה בתל אביב בתזמון הנכון.

רגע, למה דווקא עורך דין תעבורה בתל אביב?

בין אם קיבלתם דוח על עבירת תנועה קלה יחסית, וברצונכם לערער על הקנס בבית דין לתעבורה, ובין אם זומנתם למשפט בבית משפט לענייני תעבורה בגין ביצוע עבירת תעבורה רצינית יותר באזור תל אביב והמרכז, ישנה חשיבות רבה לפניה לעורך דין תעבורה בהקדם האפשרי ורצוי אף עורך דין מהאזור בו אירעה התקרית. זו הסיבה לכך שחשוב במיוחד לפנות דווקא להתייעצות מול עורך דין תעבורה בתל אביב.

במה עורך דין תעבורה בתל אביב שונה מעורך דין תעבורה באילת?

אין עוררין על כך שעורך דין תעבורה מנוסה, מקצועי ובעל ותק – ידע לספק לנהגים ישראלים מידע משפטי מועיל בכל הנוגע לדיני התעבורה בישראל – ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי של לקוחותיו. 

עם זאת, כשבוחרים עורך דין תעבורה יש משמעות בדרך כלל לנושא הזמינות והיכולת לקבל מענה מיידי.

 

יתרה מכך, עורך דין תעבורה בתל אביב, סביר שיהיה בקיא בחוקי העזר העירוניים ובעל היכרות מקצועית ואף אישית עם גורמי האכיפה והמשפט המקומיים – מה שיכול לסייע מאוד בסגירת תיק התעבורה שלכם במהירות, ביעילות ובמינימום נזקים.

מדוע סיוע של עורך דין תעבורה בתל אביב עדיף על ייצוג עצמי

אף שנהגים רבים שוקלים לייצג את עצמם בבית המשפט לענייני תעבורה כדי לחסוך את עלות שכר הטרחה לעורך דין תעבורה בתל אביב (בכל זאת, השכירות בתל אביב יקרה!), חשוב לדעת שבהתחשב במגמה במערכת המשפט בתל אביב לפסוק עונשים כבדים בגין עבירות תעבורה, לעניינים יש נטיה להסתבך מעבר למתוכנן.

 

פעמים רבות, מקרה שנראה לנהג עצמו כמו עבירת תנועה קלה, עלול להסלים לכדי קנס כבד, רישום של נקודות לחובת הנהג, שלילת רישיון הנהיגה ואפילו עונש מאסר. כל אלו הם תרחישים שניתן לצמצם את הסבירות להתרחשותם בעזרת פניה להתייעצות מקדימה עם עורך דין תעבורה בתל אביב. 

עסק ביש על הכביש? כך עורך דין תעבורה בתל אביב יכול לסייע לכם

נעצרתם על נהיגה מעל המהירות המותרת? נכשלתם בבדיקת “ינשוף” ואתם עומדים בפני רישום נקודות או שלילה? עברתם ברמזור אדום או ביצעתם פניית פרסה אסורה? בין אם התקרית המצערת אירעה לכם  על נתיבי איילון או בדרך השלום – ייתכן וקצין המשטרה שעצר אתכם, יבקש מכם להגיד שלום לרישיון הנהיגה שלכם.

 

החדשות המעודדות הן, שעורך דין תעבורה בתל אביב ובכל אזור אחר בארץ, מוסמך לספק לכם הכוונה משפטית רלוונטית בנוגע להתנהלות מול המשטרה, משרד הרישוי ובתי הדין לתעבורה, כבר בשלבים המוקדמים וזוהי זכותכם לבקש להתייעץ עם עורך דין בכל שלב. 

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים עורך דין תעבורה בתל אביב?

בבואכם לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה בתל אביב, חשוב מאוד שתהיו סמוכים ובטוחים כי בחרתם בעורך דין מקצועי ועתיר ניסיון, שצבר הצלחות רבות במשפטי תעבורה בבית הדין לתעבורה בתל אביב והסביבה. חשוב לבקש מעורך הדין להציג לכם המלצות מלקוחות מרוצים, ואסור בתכלית האיסור להתפשר על הניסיון והמקצוענות שלו. 

זומנתם לבית דין לתעבורה בתל אביב? עורך דין תעבורה בתל אביב הוא הכתובת עבורכם

כפי שהסברנו לעיל, ההיכרות המוקדמת של עורך דין תעבורה בתל אביב עם מנגנוני האכיפה והמשפט האמונים על הטיפול בתיק התעבורה שלכם, היא בעלת ערך עצום עבור נהגים השואפים לסיים את ההליך בתוך פרק זמן סביר ובנזק מינימלי עד כמה שניתן. 

הנה הסיבה שעורך דין תעבורה בתל אביב הוא הבחירה הנכונה עבורכם

במידה ואתם מתגוררים בתל אביב והסביבה או שנעצרתם על עבירת תנועה שאירעה בתל אביב, עורך דין תעבורה בתל אביב יהיה, מן הסתם, זמין לספק לכם מענה מיידי ונגיש הרבה יותר מעורך דין תעבורה הממוקם באזור מרוחק יותר. מדובר על יתרון משמעותי ביותר בתיקי תעבורה שבהם הנהג עשוי לשאת בהשלכות מרחיקות לכת בגין התאונה או העבירה בה הוא נאשם.

להלן הנתונים אודות תאונות הדרכים והנפגעים בתל אביב – כל הנתונים הם (בקירוב) הממוצעים השנתיים בין השנים 2011 ל-2015.

 

אוכלוסיה

415.7 אלף איש

אוכלוסיה פעילה

879.3 אלף איש

כמות תאונות

1432 תאונות דרכים עם נפגעים בשנה

כמות נפגעים

1882 בני אדם, שהם 4.5 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה ו-2.1 נפגעים לכל אלף איש באוכלוסייה הפעילה

דרגת הפגיעה

1719 קל (91.4%), 149 קשה (7.9%), 14 הרוגים (0.7%)

סטטוס נפגעים

424 הולכי רגל (22.5%) 1384 נהגים ונוסעים (73.6%), 74 רוכבי אופניים (3.9%)

גיל הנפגעים

28 בגיל 0-4 (1.4%), 26 בגיל 5-9 (1.3%), 38 בגיל 10-14 (2%), 1420 בגיל 15-65 (75.7%), 370 בגיל 65 ומעלה (19.6%)

סוגי כלי הרכב המעורבים בתאונות

1338 מכוניות פרטיות, 298 מוניות ומכוניות מסחריות, 49 משאיות, 80 אוטובוסים, 12 אוטובוסים זעירים, 526 אופנועים, ו-138 כלי רכב אחרים

תחנות משטרה בתל אביב

שם כתובת טלפון
מחוז תל אביב (תחנת יפו, מרחב יפתח) דרך שלמה (סלמה) 18, תל אביב יפו 03-6802222
תחנת תל אביב צפון (מרחב ירקון) ולנברג ראול 10, תל אביב יפו 03-7697444
תחנת לב תל אביב דיזנגוף 221, תל אביב יפו 03-5454444
תחנת השכונות בר לב חיים 100, תל אביב יפו 03-6304444
נקודת הכרמל שוק הכרמל, רחוב קלישר 24, תל אביב יפו 03-5166530

משרדי רישוי באזור תל אביב

בתל אביב אין משרדי רישוי, אך ישנן תחנות רישוי בקרבה אליה

שם כתובת שעות פתיחה
משרד הרישוי בחולון הלוחמים 1, חולון א'-ה': 08:00-13:00, ג' : 15:30-17:45
משרד הרישוי בפתח תקווה אלעזר פרידמן 7, פתח תקווה א'-ה': 08:00-13:00, ג' : 15:30-18:00

רשיומטים בתל אביב

שם כתובת נגישות
צומת הפיל בני אפרים 280, תל אביב יפו הלשכה אינה נגישה
סופר פארם דיזנגוף פינסקר 69, תל אביב יפו הלשכה נגישה
סופר פארם היכל נוקיה, יד אליהו יגאל אלון 51, תל אביב יפו הלשכה אינה נגישה
סופר פארם רמת החייל הברזל 23, תל אביב יפו הלשכה אינה נגישה
מצלמות מהירות בתל אביב

לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות השאירו פרטים