עורך דין

באילו מקרים ניתן לפנות לעו"ד לענייני תעבורה?

שתף מאמר
author-photo
עו"ד אלון סער img-dot
13/09/22

לעיתים במהלך החיים קורים מקרים שאין כוונה או רצון בהם אך הם קורים בכל זאת.

לפעמים זה יהיה עניין פעוט אך זה בהחלט גם יכול להיות עניין הרה גורל שצץ פתאום יש מאין.

נושאים כמו תאונות דרכים או מחלוקת שקשורה בכלי רכב יכולים להיות כאלה שאפילו ידירו שינה מעיניהם של אלה שעוסקים בהם או שצריכים לקבל החלטות מהותיות.

במקרים משמעותיים במיוחד כמו פגיעות גוף או רכוש חשוב מאד שיהיה מעורב בעניין גם עורך דין מתחום התעבורה, מה שיכול להפוך את כל ההתמודדות לקלה או לפחות נוחה יותר וגם זה לא פחות חשוב.

ענייני תעבורה נכללים תחת הקטגוריה הרחבה של המשפט הפלילי אשר מטרתם לשמור על הסדר הציבורי והחברתי.

להתייעצות עם עורך דין פלילי מנוסה לחצו פה ותקבלו מענה שמתאים בדיוק לנושא הספציפי שלכם.

באילו נושאים עוסק עורך דין לענייני תעבורה?

כאמור, כל מה שקשור לכלי רכב ולנהיגה בהם יהיה מעניינו של עורך דין תענייני תעבורה – ייצוג צדדים שהיו מעורבים בתאונות דרכים, התעסקות עם פסילה או שלילה של רישיון נהיגה, בחירה של נהג להישפט על מנת להוכיח את חפותו לאחר קבלת דו"ח או תפיסתו על ידי שוטר תנועה ועוד.

גם בנושאים שלכאורה נראים פשוטים או קלים כדאי ועדיף להיות מיוצגים על ידי עורך דין תעבורה שמכיר את לשון החוק ויידע בדיוק איך להשיג עבור הלקוחות שלו את התוצאות הטובות ביותר גם במצבים בעייתיים מבחינתם.

זה בדיוק היתרון של שכירת שירותיו המקצועיים של עורך דין תעבורה מנוסה ומיומן – ההכרות המעמיקה שלו עם החוקים והתקנות וידיעה הבלעדית איך לסייע בכל מצב של הלקוח שלו, בעייתי ככל שיהיה.

עורך דין לענייני תעבורה – יש הרבה במה לעסוק!

ישראל היא מדינה שמתרחשות בה לא מעט תאונות דרכים והרבה אנשים נפגעים, בין אם בגוף, בנפש או ברכוש.

אנשים אלה צריכים להיות מיוצגים בפני החוק, בין אם הם הצד הפוגע ובין אם הם הצד שנפגע.

היצמדות לחוקי התעבורה אינה המלצה אלא חובה של ממש על מנת לשמור על החיים, שכן אין זו קלישאה שאפשר ברגע אחד להיפגע בצורה מהותית שתהיינה לה הרבה מאד השלכות.

לאחר התייעצות עם עורך דין פלילי מנוסה תוכלו לקבל הערכת מצב בנוגע למצב של התביעה שלכם, של המצב שלכם מבחינת התאונה שהתרחשה או שלילת הרישיון. עורך הדין המנוסה והמיומן יידע בדיוק איך יהיה זה הכי נכון לעזור לכם. 

[brb_collection id="1513"]